سمعک ادیوسرویس
سمعک ادیوسرویس

سمعک ادیوسرویس Audio service یکی از برندهای نام آشنای آلمانی است که بیشتر از 40 سال است که به تولید و عرضه سمعک می‌پردازد. همچنین ادیوسرویس زیرمجموعه شرکت سیوانتوس(Sivantos) می‌باشد که این شرکت دارای 4 برند تولیدی سمعک است.

زیمنس یا سیگنیا(siemens)، اديوسرويس(Audio service)، رکستون(Rexton)، ای‌ام(A&M) تولیدات شرکت سیوانتوس هستند که در بیش از 50% موارد شبیه به هم می‌باشند. این شباهت در مقایسه سمعک‌های ادیو سرویس با زیمنس به بالای ۸۰٪ می‌رسد.

نمایندگی سمعک audioservice
سمعک ادیوسرویس

سمعک ادیوسرویس دارای خط تولیدی سمعک‌های پشت‌گوشی، داخل گوشی، ریک و داخل گوشی پیش ساخته است. کیفیت و رضایت بیماران از سمعک‌های ادیوسرویس بسیار زیاد است.طراحی سمعک‌های ادیوسرویس بسیار زیبا و منحصر به فرد بوده و مناسب افراد سخت‌پسند می‌باشد.

مشکلات سمعک ادیوسرویس Audio service

تنها نقطه ضعف سمعک‌های ادیوسرویس مربوط به سمعک‌های داخل گوشی است. قسمت درب باتری سمعک‌های داخل‌گوشی ادیوسرویس ظریف است و برای سنین بالا که لرزش دست دارند یا افرادی که در انگشتان دست دارای معلولیت هستند، مناسب نیست زیرا ممکن است در موقع تعویض باتری یا خاموش کردن سمعک درب باتری بشکند.لابراتوار سمعک صمیمی برای رفع این عیب موقع ساخت سمعک‌های داخل‌گوشی ادیوسرویس فیس و درب‌باتری سمعک را با مدل‌های محکم‌تر زیمنس تعویض می‌نماید و این مشکل را به طور کامل رفع می‌نماید. توجه نمایید که این عیب تنها در سمعک‌های داخل‌گوشی ادیوسرویس وجود دارد و در سمعک داخل گوشی پیش‌ساخته ادیوسرویس(QUIX)هیچ گونه مشکل درب‌باتری وجود ندارد.

انواع سمعک ادیوسرویس

سمعک‌های پشت‌گوشی ادیوسرویس

سمعک‌های ریک ادیوسرویس

سمعک‌های داخل‌ گوشی ادیوسرویس

سمعک‌های داخل‌گوشی پیش‌ساخته

سمعک‌های ادیوسرویس دارای مدل‌های قدیمی‌تر نیز هستند که در حال حاضر تولید آنها توسط کمپانی متوقف شده‌است و به صورت محدود در بازار موجود می‌باشند.

مدل های قدیمی سمعک ادیوسرویس Audio service

سمعک پشت گوشی قدیمی ادیوسرویسسمعک داخل گوشی قدیمی ادیوسرویس
Riva Magixx Vega
NovaVega Bizz
MagixxBizz Vega
BizzMezzo Vega
AstralNova Vega
AcroVega Nova
MezzoHYPE Vega
 Vega Acro

تکنولوژی سمعک‌های ادیوسرویس(Audio service)

سمعک ادیوسرویس Audio service همچون سایر سمعک‌های مجموعه زیمنس دارای تکنولوژی‌های بروز هستند و به صورت مداوم در جهت بهتر شنیدن بیمار و رفع نیاز‌های بیماران قدم برمی‌دارند.

تکنولوژی سمعک‌های ادیوسرویس با حرف G نشان داده می‌شود. سمعک ادیو‌سرویس دارای 6 پلتفورم تکنولوژی است که با حروف G1، G2، G3، G4، G5، G6،G7 نشان داده می‌شوند. سمعک‌های G1 دارای پایینترین پلتفورم و سمعک‌های G7 دارای بالاتری پلتفورم هستند.

همچنین هر پلتفورم تکنولوژی سمعک‌های ادیوسرویس به ۶ سطح تقسیم می‌شود.

بالاترین سطح مربوط به سطح 16 و پایین ترین سطح، سطح 2 می باشد.

به عنوان مثال هنگامی که گفته می‌شود Mood 8 G4 منظور سمعک ریک مدل Mood دارای پلتفورم G4 و در سطح 8 است.

امکانات تکنولوژی G3

امکانات تکنولوژی G4

تکنولوژی G4 دارای تمامی تکنولوژی‌های G3 همراه با ویژگی‌های زیر است.

امکانات تکنولوژی G5

تکنولوژی G5 دارای تمامی تکنولوژی‌های G4 همراه با ویژگی‌های زیر است.

امکانات تکنولوژی G6

نسل G6 سمعک ادیو‌سرویس
نسل G6 سمعک ادیو‌سرویس

تکنولوژی G6 دارای تمامی تکنولوژی‌های G5 همراه با ویژگی‌های زیر است.

امکانات تکنولوژی G7

آخرین تکنولوژی سمعک‌های ادیوسرویس G7 است و معادل نسل AX زیمنس می‌باشد.در این نسل کلیه امکانات پیشین سمعک‌ها بهبود پیدا کرده‌است. تمرکز اصلی سمعک‌ جدید ادیوسرویس بر ارائه بهترین حالت شنوایی در حضور نویز برای بیمار می‌باشد.

سمعک‌های نسل G7 را می‌توان مستقیما به گوشی همراه متصل کرد و هنگام مکالمات تلفنی و گوش دادن به موسیقی صدا را مستقیما از سمعک شنید.

سمعک‌های قابل‌شارژ ادیوسرویس(Audio service)

سمعک شارژی
سمعک Stiline G6

سمعک ادیوسرویس Audio service از سری G4 به بالا دارای سمعک‌های قابل‌شارژ هستند. سمعک‌های قابل‌شارژ با اسم Li-lon پس از نام سمعک مشخص می‌شوند. به عنوان مثال SUN 16 G4 Li-lon:

در سری G4 در سطح‌های 6، 8، 12، 16 دارای سمعک‌های قابل‌شارژ هستند.

در سری G5 در سطح‌های 4، 6، 8، 12، 16 دارای سمعک‌های قابل‌شارژ هستند.

نسل G6 و G7 در تمامی سطح‌ها دارای سمعک قابل شارژ است.

سمعک قابل شارژ
سمعک قابل شارژ ادیو سرویس

قیمت سمعک ادیوسرویس(Audio service)

سمعک‌های ادیوسرویس بسته به تکنولوژی و سطحی که دارند دارای قیمت 1/500 هزار تومان به بالا هستند. برای کسب اطلاع دقیق از هر مدل سمعک ادیوسرویس با تیم مشاوران سمعک صمیمی تماس حاصل فرمایید.

معرفی مدل‌های سمعک ادیوسرویس(Audio service)

سمعک ریکس (Rixx) ادیوسرویس

سمعک ریکس(Rixx)
سمعک ریکس(Rixx)

سمعک مود(Mood) ادیوسرویس Audio service

سمعک Mood ادیوسرویس
سمعک Mood ادیوسرویس

سمعک استایلین(Stiline) ادیوسرویس

سمعک شارژی
سمعک Stiline ادیوسرویس

سمعک P ادیوسرویس

سمعک P  ادیوسرویس
سمعک P ادیوسرویس

سمعک داخل گوشی پیش‌ساخته(QUIX) ادیوسرویس

سمعک نامرئی
سمعک QUIX

سمعک داخل‌گوشی پیش‌ساخته QUIX(کویکس) یکی از محبوب‌ترین سمعک‌های داخل‌گوشی شرکت ادیوسرویس است.اندازه بسیار کوچک این سمعک باعث می شود که به عنوان سمعک نامرئی محسوب شود و دلیلی محبوبیت این سمعک بیشتر به خاطر همین سایز کوچک آن است.

مقاومت این سمعک در برابر خرابی بسیار زیاد است و در صورتیکه این سمعک را از رطوبت و آب دور نگه داشته شود میتوان سالیان سال از این سمعک استفاده کرد.

این سمعک در تمامی رده‌های G ادیوسرویس موجود است.

قابلیت اتصال به گوشی همراه و تنظیم بلندی صدا و تغییر برنامه سمعک از طریق اپلیکیشن مخصوص ادیوسرویس را دارد.

پایین‌ترین رده آن مربوط به Volta quix c و بالاترین رده آن مربوط به سری Quix G6 است. در سریVolta یک مدل با نام Volta quix P C وجود دارد که دارای دکمه پوش باتم در کنار درب باتری است که می‌توان از آن برای تغییر برنامه استفاده کرد.

سمعک کویکس نامرئی
سمعک کویکس نامرئی

سمعک QUIX در تمامی رده‌ها هوشمند است و می توان آن را برای کم‌شنوایی ملایم تا کم‌شنوایی ‌های متوسط رو به شدید تجویز کرد. در صورت تجویز دو‌گوشی این سمعک دارای درصد رضایت بالای 80% برای بیماران است.

سمعک DUO ادیوسرویس

سمعک DUO ادیوسرویس
سمعک DUO ادیوسرویس

سمعک DUO ادیوسرویس از سمعک‌های پشت‌گوشی مینی (Mini BTE)محسوب می‌شود. منظور از سمعک پشت‌گوشی مینی همان سمعک پشت‌گوشی است و در اندازه آن در مقایسه با سمعک‌های پشت‌گوشی معمولی کوچکتر است. این سمعک برای افرادی که می‌بایست از سمعک پشت‌گوشی استفاده نمایند ولی می‌خواهند سایز سمعک کوچک باشد مناسب است.

سمعک DUO ادیوسرویس
سمعک DUO ادیوسرویس

سمعک DUO به دلیل محبوبیتی که دارد از سری G2 تا سری G6 و در انواع سطح تکنولوژی موجود است. این سمعک را به دو صورت استفاده از تین‌تیوب و قالب گوش می‌توان تجویز کرد. همچنین می‌توان آنرا به صورت Open و Closed نیز تجویز کرد.

سمعک DUO بسته به سطح تکنولوژی و رده آن دارای امکانات می‌باشد که از ۱۲ کانال تراکمی هوشمند در سری 4 G تا ۴۸ کانال تراکمی هوشمند در سری 16 G متغیر است.

این سمعک قابلیت تنظیم از طریق اپلیکیشن گوشی را دارد.

این سمعک دارای دکمه تغییر ولوم بر روی سمعک است که می‌توان از آن برای تغییر برنامه سمعک و یا تغییر بلندی صدای سمعک استفاده کرد.

سمعک DUO ادیو سرویس دارای مدل‌های متنوع باتری دار و قابل‌شارژ است.در مدل باتری دار از باتری شماره ۱۳ برای سمعک استفاده می‌گردد. سمعک DUO در سطح 4، 6، 8، 12، 16 در پلتفورم G5 دارای سمعک قابل شارژ است.

سمعک SUN(سان) ادیو سرویس

سمعک SUN ادیو سرویس
سمعک SUN ادیو سرویس

سمعک SUN ادیو سرویس در مدل سمعک‌های ریک شرکت ادیو‌سرویس دسته‌بندی می‌شود. این سمعک بهترین گزینه برای افراد خواهان سمعک‌ ریک با طول عمر باتری زیاد می‌باشد.باتری استفاده‌شده در این مدل سایز ۱۳ است که در مقایسه با سایر سمعک‌های ریک که از باتری ۱۰ و یا ۳۱۲ استفاده می‌کنند دارای طول عمر بیشتری است.همچنین این سمعک به‌ گونه‌ای طراحی شده‌است که کمترین مصرف انرژی و استفاده از باتری را داشته باشد.با وجود اینکه این سمعک از باتری ۱۳ استفاده می‌کند، اندازه آن به نسبت کوچک است و در رده سمعک‌های پشت‌گوشی نامرئی قرار می‌گیرد.

در حال حاضر این سمعک از رده G3 و سطح 3 به بالا در بازار موجود است و تا رده G6 و سطح 16 دارای سمعک می‌باشد.

سمعک سان قابلیت تنظیم از طریق اپلیکیشن گوشی را دارد. تکنولوژی و امکانات هر مدل سمعک SUN با بالا رفتن سطح و رده آن بیشتر می‌شود.

همچنین این سمعک دارای دکمه ولوم‌ کنترل برای تغییر بلندی صدا و تغییر برنامه سمعک بر روی سمعک است.

سمعک SUN دارای مدل‌های باتری دار و قابل شارژ است.

توصیه کلینیک سمعک صمیمی

بنا به تجربه چندین ساله کلینیک سمعک صمیمی در رابطه با تجویز سمعک ادیوسرویس Audio service می‌توان با جرئت گفت که با وجود اینکه این سمعک زیر‌مجموعه سمعک زیمنس یا سیگنیا است ولی تفاوت خاصی با آن ندارد و بالای ۸۰٪ تکنولوژی و کیفیت صدای سمعک‌های ادیوسرویس در مدل‌های پشت‌گوشی و ریک مشابه سمعک‌های زیمنس است.

مزیت اصلی تجویز سمعک ادیوسرویس این است که بیمار با پرداخت هزینه کمتری نسبت به سمعک زیمنس می‌تواند از امکانات مانند آن استفاده نماید. تنها نقطه ضعف سمعک‌های ادیوسرویس درب باتری سمعک‌های داخل گوشی آن است که همانطور که در بالا اشاره شد در لابراتوار ساخت سمعک صمیمی موقع ساخت سمعک فیس و درب باتری سمعک ادیوسرویس با سمعک زیمنس تعویض می‌شود و این مشکل به صورت کلی حل می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمعک‌های ادیوسرویس و قیمت دقیق هر مدل با تیم مشاوران سمعک صمیمی تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰