سمعک رکستون
سمعک رکستون

سمعک رکستون Rexton یکی از برندهای محبوب در کشور می‌باشد که در سال 1955 در المان شروع به کار نموده است و یکی از شرکت های زیر مجموعه های شرکت زیمنس یا سیگنیا است از این جهت شباهت بسیار زیادی سایر سمعک‌های مجموعه زیمنس یعنی AM ،Audio service ،siemens دارد.

سمعک‌های آلمانی در مقایسه با سایر برندها از کیفیت قطعات و صدای بهتری برخوردار هستند و تجربه خوشایندتری را برای بیمار دارای سمعک فراهم می‌نمایند. سمعک رکستون نیز به عنوان یک سمعک آلمانی تمامی این ویژگی‌ها را دارد. به همین دلیل رضایت بیماران از این سمعک بسیار بالا است.

سمعک رکستون Rexton به عنوان زیرمجموعه سمعک زیمنس بسیاری از خصوصایت و ویژگی‌های زیمنس را دارد با این تفاوت که قیمت سمعک رکستون برای بیمار به مراتب کمتر از سمعک زیمنس است.

بنابراین برای بیمارانی که می‌خواهند که از تکنولوژی و کیفیت سمعک‌های آلمانی استفاده کنند و هزینه زیادی پرداخت نکنند، سمعک رکستون گزینه ایده‌آلی به حساب می‌آید. سمعک‌های رکستون دارای تمامی مدل‌های پشت‌گوشی، داخل‌گوشی، ریک، نامرئی و داخل‌گوشی پیش‌ساخته هستند که دارای پنج نوع تکنولوژی هستند که در پایین به معرفی آنها می‌پردازیم.

انواع سمعک رکستون Rexton از نظر شکل ظاهری

سمعک‌های پشت‌گوشی رکستون(Rexton)

که با نام‌های Targa ،Joy ،Mosaic ،Arena معرفی شده‌اند.

سمعک‌های داخل‌گوشی رکستون(Rexton)

که با نام Sterling معرفی شده‌اند.

سمعک‌های ریک رکستون(Rexton)

که با نام‌های Stellar و Emerald معرفی شده‌اند.

سمعک‌های داخل‌گوشی پیش‌ساخته رکستون(Rexton)

که با نام InoX معرفی شده‌اند.

انواع تکنولوژی سمعک رکستون Rexton

سمعک رکستون Rexton بر اساس نوع تکنولوژی به پنج گروه تقسیم می‌شوند.

همچنین برای رده‌بندی هر نوع سمعک‌ رکستون از شماره‌های 10، 20، 30، 40، 50، 60، 70، 80 استفاده می‌گردد.

امکانات هر رده نیز به صورت زیر است.

رده 10: دارای 12 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 2 سمعک‌های زیمنس است و دارای 4 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد. رده 10 تنها رده رکستون است که قابلیت وایرلس ندارد.

رده 20: دارای 16 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 2 سمعک‌های زیمنس است و دارای 4 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد.

رده 30: دارای 16 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 2 سمعک‌های زیمنس است و دارای 4 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد.

رده 40: دارای 24 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 3 سمعک‌های زیمنس است و دارای 6 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد.

رده 60: دارای 32 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 5 سمعک‌های زیمنس است و دارای 6 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد.

رده 80: دارای 40 کانال تراکمی هوشمند است. این رده معادل رده 7 سمعک‌های زیمنس است و دارای 6 برنامه شنیداری مختلف می‌باشد.

تکنولوژی Essential E1

تکنولوژی Essential یا پایه جزء رده اقتصادی سمعک‌های رکستون طبقه‌بندی می‌شود که با نشان E1 معرفی می‌شود. این تکنولوژی با وجود قیمت کمتر نسبت به سایر تکنولوژی‌ها توانسته است که نیازهای شنوایی بیماران را تا حد قابل قبولی برطرف نماید.

از ویژگی‌های این رده تکنولوژی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سمعک‌‌های تکنولوژی Essential E1

سمعک Arena 3 رکستون

سمعک آرنا رکستون
سمعک آرنا رکستون

سمعک Arena P3 رکستون دارای تکنولوژی پایه سمعک‌های رکستون است. این سمعک در دو مدل Arena 3 P و Arena 3 HP عرضه شده‌است. سمعک Arena P3 رکستون دارای 4 برنامه شنیداری مختلف است. سمعک Arena P3 رکستون برای کم‌شنوایی‌های متوسط تا شدید رو به عمیق میتواند تجویز شود. این سمعک برای بیمارانی که میخواهند سمعک اقتصادی تهیه کنند مناسب است. همچنین سمعک آرنا پی رکستون دارای ولوم کنترل برای تغییر بلندی صدای سمعک است.

سمعک Targa5A رکستون

سمعک تارگا رکستون
سمعک Targa5A

این سمعک از نظر ظاهری مشابه سمعک Arena 3P است ولی دارای سیستم پردازشی قوی‌تری نسبت به آن می باشد. سمعک Targa5A دارای 8 کانال پردازشی هوشمند است و سیستم پردازش گفتاری قویتری نسبت به سمعک آرنا دارد. سمعک Targa5A در دو قدرت P و HP برای کم شنوایی‌های متوسط تا شدید رو به عمیق مناسب است. قیمت این سمعک در رده اقتصادی طبقه‌بندی میشود.

سمعک Targa5 رکستون

سمعک Targa5 رکستون
سمعک Targa5 رکستون

در سمعک Targa5 رکستون قابلیت‌های تنظیمی پیشرفته‌تری نسبت به تارگاهای دیگر وجود دارد. این سمعک دارای 8 کانال پردازشی هوشمند است و برای کم شنوایی‌های متوسط تا متوسط رو به عمیق مناسب می باشد. در سمعک Targa5 رکستون به غیر از ولوم‌کنترل دکمه تغییر برنامه بر روی سمعک نیز موجود است که به‌وسیله آن بیمار می‌تواند برنامه‌های شنیداری سمعک را تغییر دهد.

سمعک پشت‌گوشی Mosaic (Joy) رکستون

سمعک موزاییک رکستون
سمعک موزاییک رکستون

سمعک stellar رکستون

سمعک stellar رکستون
سمعک stellar رکستون

سمعک داخل گوشی sterling رکستون

سمعک داخل گوشی sterling
سمعک داخل گوشی sterling

سمعک داخل گوشی sterling رکستون از نوع سمعک داخل‌گوشی ساختنی است. این سمعک در رده‌های 10/20/30 عرضه شده‌است و دارای 12/16/24 کانال پردازشی هوشمند می‌باشد. سمعک داخل گوشی sterling در دو مدل CIC و ITC موجود است.

سمعک داخل گوشی Inox رکستون

سمعک داخل گوشی Inox
سمعک داخل گوشی Inox

سمعک داخل گوشی Inox رکستون از نوع داخل‌گوشی پیش‌ساخته نامرئی است. این سمعک نیازی به قالب گیری و ساخت سمعک ندارد. به جای قالبگیری گوش، از پروب مخصوص برای فیت‌شدن سمعک در گوش استفاده می‌شود. سمعک داخل گوشی Inox رکستون در دره‌های 10/20/30 عرضه شده‌است و دارای 12/16/24 کانال پردازشی هوشمند می‌باشد. باتری مناسب این سمعک باتری سمعک شماره 10 است. کلیه سمعک داخل گوشی Inox قابلیت وصل شده به اپلیکیشن گوشی را دارند. از طریق اپلیکیشن میتوان صدای سمعک را کم و زیاد کرد و یا برنامه‌های شنیداری آن را تغییر داد. قیمت این سمعک در دره قیمتی اقتصادی و متوسط طبقه‌بندی می‌شود.

تکنولوژی TruCore

تکنولوژی TruCore با شعار شنیدن آسان و طبیعی در تمامی موقعیت‌های صوتی به بازار معرفی شد برای سمعک‌های دارای این تکنولوژی از 6c پس از نام سمعک استفاده می‌شود به عنوان مثال به سمعک Stellar دارای تکنولوژی TruCore سمعک Stellar 6C گفته می‌شود. با این تکنولوژی کاربر سمعک می‌تواند در تمامی محیط‌های صوتی شنوایی مطلوبی داشته باشد. تکنولوژی TruCore با کمک امکانات زیر باعث بهبود شنوایی بیماران می‌شود.

Voice Ranger

در این تکنولوژی بلندی صدای گوینده‌ی هدف را در مقایسه با صداهای مختلف موجود در محیط، به صورت طبیعی حفظ می‌کند. این تکنولوژی باعث بهبود درک گفتار در محیط‌ها و مهمانی‌های شلوغ می‌شود.

Music Enhancer

محدوده فرکانسی موسیقی در مقایسه با صدای گفتاری وسعت بسیار بیشتر دارد و شنیدن جزئیات کامل موسیقی برای بسیاری از بیماران دارای سمعک سخت می‌باشد. با استفاده از این تکنولوژی بلندی و طیف فرکانسی موسیقی به صورت هوشمند توسط سمعک تنظیم و به گوش بیمار ارسال می‌گردد و باعث می‌شود که بیمار حداکثر لذت را از شنیدن موسیقی دریافت نماید. این تکنولوژی مخصوصا برای افراد موسیقی‌دان و موسیقی‌ دوستان بسیار کاربردی و مفید است.

Tinnitus Function

این تکنولوژی مخصوص افراد دارای وزوز گوش است. با استفاده از این تکنولوژی می‌توان وزوز گوش را مسک کرد تا بیمار قادر به شنیدن وزوز نباشد.

Reverb Reducer

با استفاده از این تکنولوژی انعکاس صدا تشخیص داده می‌شود و از میزان و شدت آن کاسته می‌شود.

App compatible

سمعک‌های دارای پلتفورم TruCore قابلیت تنظیم بلندی صدا و تغییر برنامه شنیداری سمعک از طریق اپلیکیشن گوشی مخصوص سمعک رکستون را دارند.بیماران دارای این پلتفوم می‌توانند از طریق نصب اپلیکیشن مخصوص سمعک بدون نیاز به شنوایی شناس سمعک خود را تنظیم نمایند.

استاندارد IP67

حروف IP مخفف Ingress Protection هستند که به معنی محافظت در برابر نفوذ می باشند و دو عدد روبروی این حروف نیز نشان دهنده میزان مقاومت در مقابل اجسام جامد و مایعات هستند. عدد اول که از بازه ۰ تا ۶ رده بندی می شود، میزان نفوذ پذیری سمعک را در برابر اجسام جامد مانند گرد و خاک و جرم گوش نشان می‌دهد و عدد دوم که از بازه ۰ تا ۸ رده بندی میشود نیز میزان نفوذپزیری و مقاومت در برابر مایعات مانند آب و ترشحات گوش را نشان می‌دهد.

XPhone (Cross Phone)

با استفاده از این تکنولوژی صدای تلفن همراه هنگام مکالمه به صورت همزمان از هر دو سمعک پخش می‌شود. این تکنولوژی سبب بهبود صدای مکالمه تماس تلفنی مخصوصا در محیط‌های شلوغ و پر نویز می شود.

Bluetooth® compatible

تکنولوژی TruCore دارای بلوتوث است و از طریق آن سمعک می‌تواند به دستگاهای بلوتوثی از جمله تلویزیون وصل شود و بیمار صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک دریافت کند.

Six programs

دارای 6 برنامه شنیداری متفاوت برای محیط‌های شنیداری مختلف می‌باشد.

Three performance levels

در سه سطح پردازشی 40، 60، 80 موجود هستند.

سمعک‌های تکنولوژی TruCore

تکنولوژی TruCore دارای سمعک‌های باتری‌دار و قابل‌شارژ هستند که در زیر به آن ها اشاره می‌نماییم.

سمعک Mosaic 6c

سمعک Mosaic 6c از نوع پشت‌گوشی است و در قدرت‌های S، M ،P، HP به بازار عرضه شده است. اين سمعک توانایی پوشش تمامی کم‌شنوایی‌ها را دارد. در قدرت می توان سمعک به هر دو صورت قالب‌گوش و تین‌تیوب تجویز کرد.

در سمعک Mosaic 6c از تکنولوژی‌های TruCore استفاده می‌شود.

سمعک موزاییک
سمعک موزاییک

سمعک Emerald 6c

سمعک Emerald 6c
سمعک Emerald 6c

مدل سمعک Emerald 6c از نوع سمعک ریک است و در سه مدل Emerald M 6c، Emerald S 6c، Emerald XS 6c به بازار معرفی شده‌است. تمامی سمعک‌های Emerald 6c دارای تکنولوژی TruCore می‌باشند و تنها در سایز سمعک و باتری مصرفی تفاوت دارند.

Emerald XS 6c

Emerald XS 6c
Emerald XS 6c

کوچکترین سمعک ریک رکستون است که از باتری ۱۰ استفاده می‌کند.این سمعک برای افرادی که نسبت به سایز سمعک حساس هستند مناسب است. در این سمعک به علت سایز کوچک باتری زمان تعویض باتری نسبت به سایر سمعک‌های این گروه کمتر است.

Emerald S 6c

در این مدل از باتری سایز ۳۱۲ استفاده می‌شود. این سمعک از نظر اندازه از سمعک XS بزرگتر است.

Emerald M 6c

این سمعک دارای بزرگترین سایز در بین سمعک‌های امرالد است. با وجود این دارای اندازه بسیار کوچک است و به نوعی سمعک نامرئی ریک محسوب می‌شود. این سمعک از باتری 13 استفاده می‌کند و در‌نتیجه میزان مصرف باتری آن در مقایسه با سایر مدل‌های امرالد به مراتب کمتر است و از نظر مصرف باتری بسیار اقتصادی محسوب می‌شود.

 سمعک inoX 6c

سمعک اینوکس از نوع سمعک نامرئی پیش‌ساخته رکستون است. مزیت اصلی این سمعک عدم‌ نیاز به قالبگیری می‌باشد.این سمعک از باتری ۱۰ استفاده می‌نماید. نکته‌ای که باید در مورد سمعک‌های اینوکس مد‌نظر قرار داد این است که همچون سایر سمعک‌های تکنولوژی قابلیت ضد‌ آب و ضد‌ رطوبت ندارند.

سمعک نامرئی اینوکس
سمعک نامرئی اینوکس

سمعک داخل گوشی Sterling 6c

سمعک داخل‌گوشی استرلینگ رکستون
سمعک داخل‌گوشی استرلینگ

سمعک های داخل گوشی استرلینگ رکستون برای طیف گسترده ای از کم‌شنوایی‌های ملایم تا متوسط رو به شدید قابل تجویز هستند. تمامی سمعک‌های استرلینگ دارای امکانات و ویژگی‌های هستند. تنها نکته‌ای که باید در مورد سمعک‌های استرلینگ مد‌نظر قرار داد این است که همچون سایر سمعک‌های تکنولوژی قابلیت ضد‌ آب و ضد‌ رطوبت ندارند.

سمعک  Stellar Li 6

سمعک  Stellar Li 6
سمعک  Stellar Li 6

سمعک Stellar Li 6 از نوع سمعک ریک می‌باشد. سمعک استلار تنها سمعک قابل شارژ تکنولوژی TruCore است. با هر بار شارژ این سمعک می‌توان به مدت ۲۴ ساعت از سمعک استفاده کرد. باتری استفاده شده برای این سمعک از نوع لیتیوم‌-یون است. سمعک Stellar Li 6 دارای استاندارد IP68 است که در مقایسه با سایر سمعک‌های تکنولوژی TruCore که دارای استاندارد IP 67 هستند بالاتر می‌باشد.

تکنولوژی MyCore

شرکت رکستون پس از تکولوژی TruCore تکنولوژی MyCore را به بازار معرفی کرد. تکنولوژی MyCore علاوه بر امکانات و ویژگی‌های تکنولوژی‌های پیشین، امکانات جدیدی را برای کاربران سمعک فراهم کرده‌است که در ادامه به معرفی آن ها می‌پردازیم.

تکنولوژی MyCore دارای طیف کاملی از سمعک‌های پشت‌گوشی و داخل‌گوشی و داخل‌گوشی نامرئی و ریک است که در ادامه به تفصیل آنها را معرفی می‌نماییم. سمعک‌های تکنولوژی MyCore دارای مدل‌های متنوع باتری‌دار و قابل‌شارژ هستند و رده 40 ،60 و 80 رکستون موجود هستند که بسته به رده دارای 24 / 32 /48 کانال پردازشی هوشمند هستند.

سمعک‌های تکنولوژی MyCore به وسیله نام 8c در انتهای سمعک از سایر تکنولوژی‌های رکستون جدا می‌شوند. به عنوان مثال به سمعک Stellar دارای تکنولوژی MyCore سمعک Stellar 8C گفته می‌شود.

ویژگی‌های تکنولوژی MyCore

My voice

یکی از مشکلات افراد دارای سمعک،غیر طبیعی بودن صدای خود بیمار موقع استفاده از سمعک است. با استفاده از این تکنولوژی کاربر امکان شنیدن صدای خود را به صورت کاملا طبیعی می‌شنود.

Voice Ranger

این تکنولوژی بلندی صدای گوینده‌ی هدف را در مقایسه با صداهای مختلف موجود در محیط، به صورت طبیعی حفظ می کند. این تکنولوژی باعث بهبود درک گفتار در محیط‌ها و مهمانی‌های شلوغ می‌شود. تکنولوژی voice ranger در مقایسه با نسخه‌های قبلی در رده MyCore پیشرفت چشمگیری داشته است.

Direct Streaming

با استفاده از این تکنولوژی سمعک می‌تواند مستقیما و بدن واسطه به گوشی‌های آیفون و دستگاهای دارای تکنولوژی IOS متصل شود. برای اتصال به دستگاهای دارای سیستم عامل آندرویدی و سایر سیستم‌عامل‌های موجود دستگاه Mic Smart می‌تواند به عنوان میکروفن یا یک رابط بلوتوثی بین سمعکها و گوشی های دارای بلوتوث عمل کند. همچنین برای اتصال به تلویزیون و دستگاهای دارای بلوتوث می‌توان از رابط Smart Transmitter 2.4 استفاده کرد.

Dynamic Extender

با استفاده از این تکنولوژی محدوده طیف صوتی افزایش می‌یابد که باعث می‌شود کیفیت صدا مخصوصاً صدای موسیقی افزایش بیابد.

Intelligent Feedback Preventer

با استفاده از این تکنولوژی فیدبک یا سوت‌زدن سمعک به صورت هوشمند و سریعتر از تکنولوژی‌های قبلی حذف می‌شود.

Stereo iLock

یک فناوری برای تمرکز شنوایی از رو به رو با استفاده از جهت داری بسیار دقیق می‌باشد که باعث بهبود نسبت سیگنال به نویز در محیطهای پر سرو صدا می‌شود.

Tinnitus

سمعکهای رکستون قابلیت کاهش و یا حذف Tinnitus یا وزوز گوش را به کاربران خود هدیه می‌دهند. این کار در سمعک‌های رکستون به دو شیوه انجام می‌گیرد.

Tinnitus Notch Function

یک رویکرد کلینیکال اثبات شده در جهت حذف وزوز گوش تونال می‌باشد. در این رویکرد فرکانس وزوز گوش شناسایی می‌شود و سمعک تقویتی در آن ناحیه انجام نخواهد داد. این امر باعث کاهش صدای وزوز میگردد و این صدا دیگر توسط مغز شنیده نخواهد شد.

Tinnitus Sound Function

رویکرد دیگری که از صدا برای پوشاندن وزوز استفاده می‌کند. پنج نوع سیگنال استاتیک به همراه چهار نوع سیگنال مشابه امواج دریا برای پوشاندن صدای وزوز قابل انتخاب می‌باشد.

Intelligent Wind Noise Cancellation

با استفاده از این تکنولوژی هنگامی که بیمار در معرض صدای باد و کولر است و یا هنگامی که در ماشین در حال حرکت است و شیشه‌های ماشین پایین هستند، قرار دارد صدای باد باعث کاهش درگ گفتار می‌شود. در این مواقع این تکنولوژی به صورت هوشمند صدای باد را کاهش داده و باعث بهبود درک گفتار در حضور باد می‌شود.

تنظیم از طریق اپلیکیشن گوشی

تمای سمعک‌های دارای تکنولوژی را می‌توان از طریق برنامه گوشی تنظیم کرد. کاربر سمعک با نصب برنامه مخصوص سمعک می‌تواند صدای سمعک را کم و زیاد کند و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهد.

سمعک‌های تکنولوژی MyCore

Stellar 8c

Emerald XS 8C

Emerald S 8C

Emerald M 8C

سمعک Emerald M ترکیب ایده آلی از سایز کوچک و طول عمر زیاد باتری است که تا حداکثر 75 dB بهره را فراهم
می کند و برای کاهش شنوایی ملایم تا شدید مناسب است. با باتری 13 و مصرف باتری کم، بیشترین مدت زمان
استفاده از سمعک را تضمین می کند.

Mosaic 8C

سمعک Mosaic مدل پشت‌گوشی رکستون است که در تکنولوژی MyCore در دو مدل Mosaic P 8C و Mosaic M 8C به بازار عرضه شده‌است. به علت طراحی ویژه، بسیار پنهان پشت گوش قرار می گیرد و با قابلیت اتصال به ریموت Smart Key و اپلیکیشن Smart Direct امکان کاربری بسیار راحت را فراهم می‌کند. سمعک‌های موزاییک قابلیت تجویز برای افتهای شنوایی ملایم تا عمیق را دارند و می توان آن ها را به صورت Open و Closed تجویز کرد. Mosaic 8C از باتری سایز 13 استفاده می‌کند.

سمعک inoX 8C رکستون

سمعک اینوکس(INOX 8C) از نوع سمعک نامرئی پیش‌ساخته رکستون است. این سمعک از باتری ۱۰ استفاده می‌نماید. نکته‌ای که باید در مورد سمعک‌های اینوکس مد‌نظر قرار داد این است که همچون سایر سمعک‌های تکنولوژی قابلیت ضد‌ آب و ضد‌ رطوبت ندارند.

سمعک InoX، با استفاده از سر سیلیکونی آماده، دیگر نیازی به قالب گیری ندارد. این قابلیت ویژه منجر به تجویز سریع و با کیفیت سمعک داخل گوشی می شود. همچنین بسیار مناسب برای افرادی می باشد که به هر دلیلی امکان قالب گیری از گوش آنها وجود ندارد. این سمعک با استفاده از ریموت Smart Key یا اپلیکیشن Smart Remote از راه دور نیز قابل
کنترل است.

سمعک اینوکس در این تکنولوژی قابلیت پردازش دوگوشی دارد که سبب درک بهتر گفتار توسط بیمار دارای سمعک می شود. همچنین دارای میکروفون با قابلیت جهت داری است که باعث درک بهتر گفتار در حضور نویز زمینه زیاد و مکان‌های شلوغ می‌شود.

سمعک Sterling 8C رکستون

سمعک‌های استرلینگ نسل داخل‌گوشی قابل ساخت رکستون هستند. از مزایای سمعک‌های Sterling 8C نسل MyCore می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تکنولوژی Motion Core سمعک رکستون

تکنولوژی Motion Core که با نام مخفف M_Core نیز شناخته‌ می‌شود یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های رکستون است که پس از تکنولوژی MyCore به بازار معرفی شده‌است. طبق شعار شرکت رکستون با تکنولوژی M_Core دیگر در هیچ موقعیتی مشکلی در شنیدن گفتار نخواهید داشت.

بهترین ویژگی تکنولوژی M_Core بررسی و نقشه‌برداری هوشمند صوتی از محیط و ارائه بهترین حالت شنیداری برای بیمار دارای سمعک است. طبق این تکنولوژی هنگامی که بیمار در محیط صوتی جدیدی قرار می‌گیرد، سمعک به صورت هوشمند محیط را آنالیز می‌کند و طبق اطلاعاتی که از صداهای موجود در محیط به دست می‌آورد، بهترین تنظیم ممکن سمعک را برای بیمار فراهم می‌کند.

این تکنولوژی تفاوت بارزی که با تکنولوژی‌های دیگر دارد این است که حتی در زمانی که بیمار در حال حرکت کردن یا دویدن باشد نیز به صورت مستمر و پیوسته محیط را آنالیز می‌کند. سرعت آنالیز و پردازش سمعک در این تکنولوژی 20 برابر بیشتر از تکنولوژی‌های قبلی رکستون است.

سمعک‌های تکنولوژیM_Core به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بادوام باشند، بیمار در حالتی حداکثر شنوایی را داشته باشد و کار با آنها برای بیمار راحت باشد.

تکنولوژی M_Core دارای سمعک باتری‌دار و قابل‌شارژ هستند.

ویژگی تکنولوژی سمعک‌های M_Core

سمعک‌های تکنولوژی M_Core رکستون تمامی تکنولوژی‌های قبلی رکستون را دارند. به غیر از تکنولوژی‌های قبلی دارای تکنولوژی‌های زیر نیز می‌باشند.

قدرت شارژ بیشتر: با هر بار شارژ سمعک‌های قابل شارژ تکنولوژی M_Core می‌توان به مدت 61 ساعت از سمعک استفاده کرد.

سرعت پردازش بالاتر: سمعک‌های تکنولوژیM_Core دارای سرعت پردازش 20 برابر بیشتر در مقایسه با تکنولوژی‌های قبلی رکستون هستند.

طراحی زیباتر: طراحی و شکل ظاهری سمعک‌های تکنولوژی M_Core رکستون نسبت به سمعک‌های قبلی بهتر است و رکستون برای طراحی مدل M-CORE SR جایزه بهترین طراحی را نیز دریافت کرده‌است.

قابلیت تغییر برنامه‌های شنیداری سمعک به صورت هوشمند: سمعک های این تکنولوژی دارای برنامه شنیداری بیشتر نسبت به سری‌های قبلی هستند. تمامی این برنامه‌ها به صورت هوشمند و اتوماتیک در هر محیط شنیداری توسط سمعک تغییر می‌کنند. همچنین امکان تغییر دستی برنامه‌ها توسط بیمار نیز وجود دارد. تعداد برنامه‌ها شنیداری هوشمند این تکنولوژی 120 عدد است.

سمعک‌های تکنولوژی M_Core رکستون

سمعک M-CORE R رکستون

سمعک شارژی رکستون M-CORE R
سمعک شارژی رکستون M-CORE R

سمعک M-CORE R رکستون یکی از محبوب‌ترین سمعک‌های تکنولوژی M_Core می‌باشد. این سمعک از نوع ریک است و در دو مدل باتری‌دار و قابل شارژ به بازار عرضه شده‌است. این سمعک کاملا به صورت اتوماتیک خود را با محیط شنوایی جدید تطبیق می‌دهد و در هر شرایطی باعث می‌شود که بیمار بهترین شنوایی را داشته باشد. در مدل باتری‌دار از باتری شماره 312 برای سمعک استفاده می‌گردد.

سمعک M-CORE B-Li رکستون

سمعک M-CORE B-Li رکستون
سمعک M-CORE B-Li رکستون

سمعک M-CORE B-Li رکستون از نوع سمعک پشت‌گوشی قابل‌شارژ است. این سمعک در سه قدرت M، P، HP به بازار عرضه شده‌است. M-CORE B-Li رکستون در هر سه مدل قابلیت شارژ سریع را دارند و با شارژ 30 دقیقه‌ای سمعک می‌توان به مدت 61 ساعت از سمعک استفاده کرد. کلیه سمعک‌ها دارای تکنولوژی Motion_Core هستند.

برترین قابلیت این تکنولوژی قابلیت تغییر برنامه سمعک به صورت اتوماتیک است. تعداد 120 برنامه شنیداری متفاوت در سمعک تعریف شده‌است که به صورت هوشمند در محیط‌های صوتی مختلف تغییر می‌کنند. M-CORE B-Li رکستون را می‌توان برای تمامی کم‌شنوایی‌ها از ملایم تا شدید رو به عمیق تجویز کرد.

ویژگی دیگری که سمعک M-CORE B-Li رکستون دارد این است که شارژر سمعک قابلیت خشک‌کردن سمعک و ضدعفونی کردن سمعک با اشعه UV را دارد.

سمعک M-Core SR رکستون

سمعک M-Core SR رکستون
سمعک M-Core SR رکستون

سمعک M-Core SR رکستون زیباترین و بهترین طراحی را در بین سمعک‌های رکستون دارد. این سمعک حتی جایزه بهترین طراحی سمعک را نیز دریافت کرده است. سمعک M-Core SR رکستون تمامی تکنولوژی‌های رده Motion_Core را دارد. همچنین خود شارژر سمعک شارژ می‌شود و بدون اتصال به برق و فقط با قرار دادن سمعک در جعبه شارژر میتوان سمعک را تا 4 روز شارژ کرد.

سمعک M-Core iX رکستون

سمعک M-Core iX رکستون
سمعک M-Core iX رکستون

مدل سمعک M-Core iX رکستون از نوع داخل‌گوشی پیش‌ساخته است که از تکنولوژی Motion_Core استفاده می نماید. این سمعک از باتری شماره 10 استفاده می‌نماید. این سمعک از نوع داخل‌گوشی نامرئی است و با استفاده از پروب تجویز می‌شود.

تکنولوژی BICORE

تکنولوژی BICORE جدیدترین تکنولوژی سمعک رکستون است. در تکنولوژی BICORE سعی شده‌است که تکنولوژی‌های قبلی رکستون بهبود بیابد. تکنولوژی BICORE دارای دو مدل سمعک است. هر دو مدل سمعک این تکنولوژی از نوع ریک هستند. سمعک‌های تکنولوژیBICORE بهتر است که به صورت دو گوشی تجویز شوند. تا با استفاده از تعامل و همکاری دو سمعک شنوایی بهتری برای بیمار فراهم گردد.

سمعک BICORE R-Li رکستون

سمعک BICORE R-Li رکستون
سمعک BICORE R-Li رکستون

سمعک BICORE R-Li رکستون کمترین مصرف انرژی را در میان تمامی سمعک‌های رکستون دارد. با هر بار شارژ این سمعک می توان 28 ساعت از سمعک استفاده کرد. این سمعک دارای شارژ سریع نیز می‌باشد و با نیم ساعت شارژ می‌توان 6 ساعت از سمعک استفاده کرد. BICORE R-Li رکستون از نوع ریک است و دید آن بسیار کم است.

سمعک BICORE R-Li T رکستون

سمعک BICORE R-Li T رکستون از نوع سمعک ریک قابل‌شارژ دارای تله‌کویل است.با هر بار شارژ سمعک می‌توان به مدت 39 ساعت از سمعک استفاده کرد. همچنین با استفاده از شارژ سریع 30 دقیقه‌ای سمعک میتوان به مدت 9 ساعت از سمعک استفاده کرد.

شارژر سمعک‌های رکستون در تکنولوژی BICORE

3 نوع شارژر برای تکنولوژی BICORE موجود است که در ادامه به آن ها اشاره می‌شود.

شارژر مسافرتی

شارژر مسافرتی سمعک رکستون
شارژر مسافرتی سمعک رکستون

Charging + Station

شارژر سمعک رکستون
شارژر سمعک رکستون

Charging Station

شارژر سمعک رکستون
شارژر سمعک رکستون

لوازم جانبی سمعک رکستون

Smart Mic

Smart Mic سمعک رکستون
Smart Mic سمعک رکستون

این وسیله دو نوع کاربرد دارد.

Smart Transmitter 2.4

Smart Transmitter 2.4
Smart Transmitter 2.4

یک دستگاه چند کاره است که به تلویزیون وصل می شود و صدا را به صورت مستقیم به سمعک های رکستون انتقال می‌دهد. همچنین صدای دالبی دیجیتال فراهم می کند.

اپلیکیشن Smart Direct

اپلیکیشن Smart Direct
اپلیکیشن Smart Direct

 

یک اپلیکیشن ریموت کنترل برای گوشی های اندروید و آیفون است که به منظور کنترل ولوم، برنامه ها، الگوی تنظیم میکروفن و آپشن های دیگر طراحی شده‌است.

Smart Key Remote

Smart Key Remote
Smart Key Remote

ریموت کنترل راحت و کوچکی است که دکمه های آسانی برای استفاده دارد.قابل استفاده برای محصولات TruCore ,MyCore وEssential E1 می باشد.

قیمت سمعک رکستون

قیمت سمعک رکستون از 1/200/000 تومان شروع می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دقیق هر مدل سمعک رکستون با تیم مشاوران سمعک صمیمی تماس بگیرید.

کلینیک شنوایی‌سنجی و سمعک صمیمی نماینده فروش و خدمات پس از فروش سمعک‌های رکستون در آذربایجان‌غربی می‌باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰