سمعک مکس یونیترون

سمعک max یونیترون

فهرست مطالب

سمعک max یونیترون
سمعک مکس یونیترون

سمعک های MAX یونیترون بر اساس سطح تکنولوژی و امکانات به شش مدل تقسیم می‌شوند. این سمعک‌ها در قدرت و تعداد کانال و باند با هم تفاوت دارند. سمعک یونیترون سوپر پاور مکس دارای تراکم فرکانس تا ۱۵۰۰ هرتز می‌باشند این تکنولوژی برای افرادی که دارای مناطق مرده حلزونی هستند بسیار کاربردی می‌باشد. تراکم فرکانسی سبب انتقال فرکانس گفتاری از مناطقی که عصب شنوایی کاملا از بین رفته به مناطقی که بیمار در آنها هنوز دارای شنوایی است می‌شود. در این تکنولوژی صدا مقداری فشرده تر می‌شود ولی باعث می‌شود بیمار تمامی صداهای گفتاری رو بشنود این فن آوری مخصوصا برای کودکانی که در سن زبان آموزی هستند دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد.قیمت سمعک یونیترون در این مدل‌ها نیز تابع باند و کانال می باشند. در ادامه مشخصات کلی و مدل این سمعک‌ها آمده است

  • Max 20 SP
  • Max 20 SPM
  • Max 6 SP
  • Max 6 SPM
  • Max E SP
  • Max E SPM

سمعک MAX 20 SP

دارای ۲۰ کانال تراکمی و ۲۰ باند فرکانسی است. از باتری سایز ۶۷۵ استفاده می کند. توانایی کنترل با ریموت کنترل را داراست. تا ۱۴۲ دسی بل spl توانایی تولید و تقویت صدا را داراست.این سمعک به دلیل سایز باتری بزرگتر نیاز به تعویض باتری کمتری دارد

سمعک MAX 20 SPM

از سایز باتری ۱۳ استفاده می کند و همچنین اینکه حداکثر خروجی آن ۱۴۰ دسی بل است. این سمعک به علت سایز باتری 13 نبست به سری SP باتری بیشتری مصرف میکند.

سمعک Max 6 SP

دارای ۶ کانال تراکمی و ۶ باند فرکانسی است. از باتری سایز ۶۷۵ استفاده می کند. توانایی کنترل با ریموت کنترل را داراست. تا ۱۴۲ دسی بل spl توانایی تولید و تقویت صدا را داراست.

سمعک Max 6 SPM

از نظر سایز در حد متوسط هست و از سایز باتری ۱۳ استفاده می کند و همچنین اینکه حداکثر خروجی آن ۱۴۰ دسی بل است.

سمعک های سری MAX E

دو مدل Max E SP و Max E SPM دارای مشخصات سمعکهای سری 6 می‌باشند.

کلينيک سمعک صميمی ارائه دهنده تمامی مدلهای سمعک MAX یونیترون است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران سمعک صميمی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰