سمعک OPN اتیکن

سمعک Opn اتیکن

فهرست مطالب

سمعک Opn در سه سری Opn3، (پایین‌ترین رده)Opn2، ( رده متوسط) و Opn1 (بالاترین رده)موجود می‌باشد.

تکنولوژی سمعک Opn

سمعک Opn اتیکن
سمعک Opn اتیکن

سمعک Opn  اتیکن دارای پلتفرم پیشرفته Velox برای پردازش صدا می‌باشد.این پلتفورم باعث می‌شود که صدا 50 برابر سریعتر از سمعک‌های نسل قبل پردازش شود.درنتیجه بیمار هیچ صدایی را از دست نمی‌دهد.

تعداد کانال پردازشی در سری 2 Opn و 3 Opn تعداد 48 کانال می‌باشند و این سمعک‌ها توانایی پوشش شنوایی تا محدوده 8000هرتز را دارند.

تعداد کانال پردازشی در سری 1 Opn تعداد 64 کانال پردازشی هوشمند می‌باشد و این سمعک توانایی پردازش صوتی تا محدوده 10000هرتز را دارد.

دارای تکنولوژی حذف فیدبک بسیار قوی است

سمعک Opn دارای مدار حذف فیدبک یا همان صوت‌زدن سمعک بسیار قوی می‌باشد که می‌تواند بدون کم‌کردن تقویت سمعک، فیدبک را حذف نماید.این تکنولوژی در قدیم با تکیه بر کم‌کردن تقویت صدای سمعک صورت می‌گرفت که باعث می‌شد درک گفتار بیمار در مواقع بروز فیدبک کاهش یابد.

در سمعک Opn حذف فیدبک بدون هیچگونه افت تقویتی صورت می‌گیرد.سمعک Opn اتیکن از طریق تکنولوژیFeedback Shield LX فیدبک‌گیری را انجام می‌دهد.

مجهز به تکنولوژی OpenSound Navigator می‌باشد.

این تکنولوژی وظیفه بررسی و آنالیز مداوم اصوات محیطی را دارد.پس از آنالیز اصوات،صداهای مزاحم را حذف کرده و صدای بدون نویز محیطی را به گوش بیمار ارسال می‌کند.

دارای برنامه مخصوص افراد دارای وزوز گوش می‌باشد.

افرادی که وزوز گوششان با استفاده از سمعک معمولی قطع نمی‌شود، با استفاده از این برنامه که توسط ادیولوژیست تنظیم می‌شود،می‌توانند صدای وزوز گوششان قطع کنند یا اندازه آنرا به مقدار قابل توجهی کاهش دهند.

مقاوم در برابر آب و گرد و خاک می‌باشند.

سمعک‌های Opn به گونه‌ای طراحی شده اند که در برابر آب و گرد و غبار مقاوم هستند؛ پوسته و تمام اجزای این سمعک‌ها از پوشش نانو برخوردار می‌باشند.

تکنولوژی وایرلس

سمعک Opn وایرلس است و توانایی اتصال مستقیم به سیستم عامل ios را بدون نیاز به واسطه دارد و میتوان از سمعک Opn مانند هندسفری هنگام گوش دادن به موسیقی یا مکالمه تلفنی استفاده کرد.برای سایر سیستم عامل‌ها میتوان از ConnectClip برای اتصال سمعک به گوشی استفاده کرد.همچنین این سمعک قابلیت اتصال به کلیه وسایل الکترونیکی دارای بلوتوث را دارد.

اتصال به تلویزیون

یکی از بزرگترین مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی این است که حتی در شنیدن صدای تلویزیون با سمعک نیز مشکل دارند.این کار در حضور صداهای مزاحم و وجود نویز محیطی بیشتر نیز می‌شود.یکی از مزیت‌های سمعک‌های Opn قابلیت اتصال به تلویزیون از طریقTV Adapter است.با استفاده از این تکنولوژی سمعک به تلویزیون متصل میشود و بیمار می‌تواند صدای تلویزیون را مستقیما از طریق سمعک بشنود.در حقیقت سمعک همانند یک هندسفری عمل می‌نماید.

تنظیم سمعک از طریق گوشی

سمعک Opn اتیکن
سمعک Opn اتیکن

سمعک Opn را می‌توان از طریق نسب نرم‌افزارON Appکنترل کرد.می‌توان صدای سمعک را کم و زیاد کرد و یا برنامه شنیداری آنرا تغییر داد.

قابلیت استفاده به دو صورت شارژی و باتری

سمعک Opn اتیکن
سمعک Opn اتیکن

یکی دیگر از مزیت‌های سمعک Opn این است که میتوان آنرا هم به وسیله باتری یکبار مصرف و هم به صورت شارژی استفاده کرد.سمعک Opn اتیکن را می‌توان بوسیله تعویض درب باتری به سمعک شارژی تبدیل کرد.کاربر سمعک می‌تواند به‌سادگی سمعک‌هایش را در شب شارژ کند و در طول روز از آن استفاده کند.

کلینیک سمعک صمیمی دارای کلیه مدلهای سمعک Opn می‌باشد.برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت سمعک‌های Opn اتیکن با تیم مشاوران سمعک صمیمی در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰