سمعک سیا اتیکن

سمعک سیا اتیکن(Siya)

فهرست مطالب

سمعک سیا اتیکن(Siya)

سمعک سیا اتیکن(Siya) در سال2019 توسط شرکت اتیکن به دنیا معرفی شد. سمعک سیا در دو مدل siya1 و siya2 تولید شده‌است.

تولید سمعک سیا انقلابی در تکنولوژی سمعک محسوب می‌شد. کیفیت صدای سمعک سیا قابل مقایسه با سمعک‌های پیشین اتیکن نبود.به نظر نویسنده این مقاله و طبق تجربه شخصی خود در مواجهه با بیماران دارای سمعک سیا این نتیجه حاصل شده‌است که رضایت بیماران از این سمعک بالای 80% می‌باشد.

سمعک سیا در کلیه مدل‌های داخل‌گوشی،داخل‌گوشی نامرئی،پشت‌گوشی و ریک یا رایت می‌باشد. سمعک سیا را میتوان برای طیف وسیعی از کم‌شنوایی‌های ملایم تا شدید تجویز نمود. قیمت سمعک سیا در رده متوسط به بالای لیست قیمتی اتیکن قرار می‌گیرد.

تکنولوژی‌ سمعک Siya

  • دارای 48کانال پردازشی تمام هوشمند می‌باشد.
  • قابلیت پوشش محدوده فرکانسی تا فرکانس8000هرتز را دارد.
  • دارای میکروفون دایرکشنال هوشمند در 15 کانال پردازشی می‌باشد.منظور از میکروفون دایرکشنال، میکروفونی است که قابلیت ردیابی صداهای گفتاری را در میان سایر صداها داشته باشد.
  • دارای برنامه وزوز گوش می‌باشد.
  • مقاوم به آب و گرد و غبار می‌باشد.
  • دارای تکنولوژی brain hearing می‌باشد که باعث می‌شود شنیدن از طریق سمعک بسیار به شنیدن گوش طبیعی نزدیک شود.
  • قابلیت اتصال و ارتباط دو سمعک به همدیگر را دارند.
  • میتوان از طریق اپلیکیشن oticon on برنامه‌های سمعک را تغییر داد یا صدای سمعک را کم و زیاد کرد.
  • این سمعک وایرلس بود و قابلیت اتصال مستقیم به موبایل و تلویزیون و سایر دستگاه‌های دارای سیستم وایرلس را دارد.

یکی از مزیت‌های سمعک سیا سرعت پردازشی 50 برابری صدا در سمعک می‌باشد.

یکی از مشکلات اساسی سمعک‌های دیجیتالی در مقایسه با سمعک‌های آنالوگ سرعت پردازش کندتر سمعک‌های دیجیتالی می‌باشد. در سمعک‌های آنالوگ صدا پردازش نمی‌شود و مستقیما به گوش بیمار ارسال می‌گردد؛ بنابراین هیچگونه کسر زمانی در دریافت صوت وجود ندارد. ولی در سمعک‌های دیجیتالی به علت پردازش صدا توسط برد سمعک بیمار صدا رو با اختلاف چند میلی ثانیه دیرتر از منبع اصلی دریافت می‌کند، درنتیجه در بعضی موارد بیمار ابراز نارضایتی از دو صدا بودن سمعک می‌نماید.

سمعک سیا با سرعت پردازش 50 برابری مشکل تاخیر صدای ناشی از پردازش سمعک را به کلی رفع نموده‌است و بیمار هیچگونه نارضایتی نخواهد داشت. از این رو سمعک سیا گزینه مناسبی برای افراد سخت پسند محسوب می‌شود.

سمعک مدل ریک سیا قابلیت استفاده از شارژر و باتری را دارد

سمعک سیا اتیکن(Siya)

یکی دیگر از مزیت‌های سمعک ریک یا رایت سیا این است که میتوان آنرا هم به وسیله باتری یکبار مصرف و هم به صورت شارژی استفاده کرد. سمعک Siya اتیکن را می‌توان بوسیله تعویض درب باتری به سمعک شارژی تبدیل کرد. کاربر سمعک می‌تواند به‌سادگی سمعک‌هایش را در شب شارژ کند و در طول روز از آن استفاده کند.

ConnectClip

ConnectClip
ConnectClip

با استفاده از این وسیله می‌توان در جلسات و سخنرانی‌ها برای ارسال مستقیم صدا از گوینده (remote microphone) به سمعک استفاده کرد، سمعک‌ها را به هدست تبدیل کرد یا برای تنظیم صدا و تغییر برنامه سمعک از آن استفاده کرد.

همچنین میتوان از این وسیله برای شنیدن مستقیم موزیک از گوشی یا تبدیل سمعک به هدست و اتصال به کامپیوتر و همچنین وصل شدن به تلفن ثابت استفاده کرد.

کلینیک سمعک صمیمی دارای کلیه مدلهای سمعک سیا می‌باشد.برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت سمعک‌های سیا اتیکن با تیم مشاوران سمعک صمیمی در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰