سمعک سیلک زیمنس

سمعک نامرئی زیمنس Silk X

فهرست مطالب

سمعک سیلک ایکس دارای تکنولوژی Signia Xperience می‌باشد که یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های زیمنس یا سیگنیا می‌باشد.

این سمعک را می‌توان بدون نیاز به قالب گیری از گوش تجویز کرد. در قسمت ابتدایی سمعک‌های سیلک جای مخصوصی وجود دارد که قابلیت اتصال پروب‌های سیلیکونی در اندازه‌های گوناگون را دارند. این پروب‌ها برحسب اندازه گوش هر شخص بر روی سمعک جایگذاری می‌شوند تا باعث شوند که سمعک بر روی گوش بیمار ثابت بماند و همچنین از وقوع فیدبک یا همان سوت‌زدن سمعک جلوگیری به عمل می‌آورند.

سمعک نامرئی زیمنس Silk X
پروب سمعک نامرئی زیمنس Silk X

سمعک‌ Silk X دارای قابلیت وصل شدن سمعک چپ و راست برای دریافت و پردازش دو گوشی بهتر اصوات می‌‌باشند. سمعک‌های سیلک ایکس در سری‌3و5و7 زیمنس موجود می‌باشند. سمعک سلیک را می‌توان برای کم‌شنوایی‌های ملایم تا شدید تجویز کرد. این سمعک‌ها به صورت اختصاصی برای گوش راست با رنگ قرمز و گوش چپ به رنگ آبی موجود می‌باشند. همچنین این سمعک‌ها دارای رنگ بژ نیز هستند.

سمعک‌ Silk X
سمعک‌ Silk X

تکنولوژی سمعک Silk X

Your sound

سمعک‌ Silk X
سمعک‌ Silk X

طبق تحقیقی که توسط Froehlich, Branda انجام شده بیشتر از 90% افراد استفاده کننده از سمعک‌های Silk X دارای رضایت کامل از شنوایی سمعک در محیط‌های شلوغ بود‌ه‌اند. همچنین بنا به نتایج این تحقیق شنوایی بیماران دارای این سمعک در زمانی که خود یا منبع صوتی در حال حرکت بوده‌اند، بسیار عالی و بالای 90% بوده‌است.

دارای 24 تا 48 کانال پردازشی هوشمند می‌باشند.

هر صدایی که به سمعک وارد می‌شود از طریق کانال‌های پردازشی،پردازش می‌شود. هرچه تعداد کانال پردازشی سمعک بیشتر شود، سرعت پردازش و کیفیت صدای سمعک بهتر می‌شود. همچنین می‌توان تنظیمات صوتی بیشتری را نیز برای سمعک لحاظ کرد و رضایت بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم کرد. هر چه سری سمعک ها به رده بالاتری برود تعداد کانالهای پردازشی سمعک بیشتر می‌شود.

دارای برنامه Tinnitus(وزوز گوش) است

یکی از مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی وجود وزوز گوش می‌باشد. سمعک‌های Silk X از سری 3 الی 7 دارای برنامه وزوز گوش برای حذف یا کاهش وزوز گوش در بیمارانی که صدای وزوز باعث رنجش خاطرشان می‌شود،است.

Acoustic Sensors

این تکنولوژی در تمامی سری‌ها موجود می‌باشند. وظیفه این تکنولوژی بررسی مداوم اصوات پیرامون سمعک و تنظیم نسبت سیگنال به نویز برای ارائه به گوش می‌باشد. در این تکنولوژی سمعک پیوسته متغیرهای صوتی محیط را بررسی می‌کند تا تمامی اطلاعات صوتی محیط را به گوش بیمار ارائه می‌کند.

Motion Sensor

وظیفه این تکنولوژی تشخیص وضعیت فیزیکی بیمار استفاده‌کننده از سمعک است. در این تکنولوژی سمعک تشخیص می‌دهد که بیمار در حالت نشسته یا ایستاده است یا اینکه در حالت راه رفتن یا دویدن می‌باشد.پس از تشخیص موقعیت بیمار، سمعک تنظیمات خود را تغییر می‌دهد تا بهترین حالت صوتی به گوش بیمار ارائه گردد.

اپلیکیشن گوشی

سمعک‌ Silk X
سمعک‌ Silk X

با نسب اپلیکیشن سیگنیا میتوان صدای سمعک از طریق موبایل به راحتی کم و یا زیاد کنین و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰