سمعک PURE

سمعک Pure 312 X سیگنیا

فهرست مطالب

سمعک Pure 312 X سیگنیا یکی از سمعک‌های باتری‌دار (شماره312) سری سیگنیا اکسپیرینس زیمنس می‌باشد که در مدل ریک(بلندگوی سمعک در داخل گوش قرار می‌گیرد) تولید شده‌است. این سمعک در سه سری 3 و 5 و 7 زیمنس موجود می‌باشد.

تکنولوژی سمعک Pure 312 X سیگنیا

تکنولوژی OVP (Own Voice Processing)

یکی از برترین ویژگی‌های این سمعک تکنولوژی OVP می‌باشد. این تکنولوژی مخصوص افرادی است که هنگام استفاده از سمعک از صدای خود ناراضی هستند. با استفاده از این تکنولوژی سمعک قادر خواهد بود که نزدیکترین شخصی سازی را برای بیمار انجام دهد و دیگر بیمار از صدای خود ناراضی نباشد.

Your sound

سمعک‌ Silk X
سمعک Pure 312 X سیگنیا

طبق تحقیقی که توسط Froehlich, Branda انجام شده بیشتر از 90% افراد استفاده کننده از سمعک‌های Pure 312 X دارای رضایت کامل از شنوایی سمعک در محیط‌های شلوغ بود‌ه‌اند. همچنین بنا به نتایج این تحقیق شنوایی بیماران دارای این سمعک در زمانی که خود یا منبع صوتی در حال حرکت بوده‌اند، بسیار عالی و بالای 90% بوده‌است.

دارای 24 تا 48 کانال پردازشی هوشمند می‌باشند.

سمعک Pure 312 X سیگنیا
سمعک Pure 312 X سیگنیا

هر صدایی که به سمعک وارد می‌شود از طریق کانال‌های پردازشی، پردازش می‌شود. هرچه تعداد کانال پردازشی سمعک بیشتر شود، سرعت پردازش و کیفیت صدای سمعک بهتر می‌شود. همچنین می‌توان تنظیمات صوتی بیشتری را نیز برای سمعک لحاظ کرد و رضایت بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم کرد. هر چه سری سمعک ها به رده بالاتری برود تعداد کانالهای پردازشی سمعک بیشتر می‌شود.

دارای برنامه Tinnitus(وزوز گوش) است

یکی از مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی وجود وزوز گوش می‌باشد.سمعک‌های پیور 312 ایکس از سری 3 الی 5 دارای برنامه وزوز گوش برای حذف یا کاهش وزوز گوش در بیمارانی که صدای وزوز باعث رنجش خاطرشان می‌شود، است.

Acoustic Sensors

این تکنولوژی در تمامی سری‌ها موجود می‌باشند. وظیفه این تکنولوژی بررسی مداوم اصوات پیرامون سمعک و تنظیم نسبت سیگنال به نویز برای ارائه به گوش می‌باشد. در این تکنولوژی سمعک پیوسته متغیرهای صوتی محیط را بررسی می‌کند تا تمامی اطلاعات صوتی محیط را به گوش بیمار ارائه می‌کند.

Motion Sensor

وظیفه این تکنولوژی تشخیص وضعیت فیزیکی بیمار استفاده‌کننده از سمعک است. در این تکنولوژی سمعک تشخیص می‌دهد که بیمار در حالت نشسته یا ایستاده است یا اینکه در حالت راه رفتن یا دویدن می‌باشد. پس از تشخیص موقعیت بیمار، سمعک تنظیمات خود را تغییر می‌دهد تا بهترین حالت صوتی به گوش بیمار ارائه گردد.

قابلیت وایرلس و بلوتوث

سمعک‌ Pure 312 X دارای قابلیت وصل شدن سمعک چپ و راست برای دریافت و پردازش دو گوشی بهتر اصوات می‌‌باشند. همچنین این سمعک‌ قابلیت اتصال بلوتوثی به موبایل جهت دریافت مستقیم تماس های تلفنی و موزیک را همانند یک هندسفری دارند. قابلیت اتصال به گوشی‌های IOS به صورت مستقیم و سایر گوشی‌ها با استفاده ازStreamLine Mic امکان‌پذیر می‌باشد. همچنین میتوان با وصل کردن سمعک به تلویزیون با واسطهStreamLine TV صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک دریافت کرد.

اپلیکیشن گوشی سیگنیا اکسپیرینس

سمعک استیلتو زیمنس
سمعک Pure 312 X سیگنیا

با نصب کردن اپلیکیشن سیگنیا میتوان صدای سمعک از طریق موبایل به راحتی کم و یا زیاد کنین و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰