سمعک استایلتو سیگنیا

سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا

فهرست مطالب

سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا یکی از بهترین طراحی‌ها را در بین سمعک‌های زیمنس دارد و به نوعی انقلابی در طراحی سمعک محسوب می‌شود که کلیشه‌های جامعه را در مورد شکل سمعک کاملا به دور ریخته است.Styletto X از نوع سمعک ریک می‌باشد و بلندگو یا رسیور سمعک مستقیما در داخل مجرای گوش قرار می‌گیرد.در حال حاضر این سمعک در سه سری 3و 5و7 سیگنیا برای بیماران موجود می‌باشد.

سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا
سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا

کیفیت صدای این سمعک با کمک تکنولوژی Signia Xperience بسیار عالی می‌باشد.این سمعک همانند سایر سمعک‌های سری اکسپیرینس دارای تکنولوژی Your sound می‌باشد.

تکنولوژی سمعک استایلتو

Your sound

سمعک‌ Silk X

طبق تحقیقی که توسط Froehlich, Branda انجام شده بیشتر از 90% افراد استفاده کننده از سمعک‌های Styletto X دارای رضایت کامل از شنوایی سمعک در محیط‌های شلوغ بود‌ه‌اند. همچنین بنا به نتایج این تحقیق شنوایی بیماران دارای این سمعک در زمانی که خود یا منبع صوتی در حال حرکت بوده‌اند،بسیار عالی و بالای 90% بوده‌است.

دارای 24 تا 48 کانال پردازشی هوشمند می‌باشند.

هر صدایی که به سمعک وارد می‌شود از طریق کانال‌های پردازشی،پردازش می‌شود.هرچه تعداد کانال پردازشی سمعک بیشتر شود،سرعت پردازش و کیفیت صدای سمعک بهتر می‌شود.همچنین می‌توان تنظیمات صوتی بیشتری را نیز برای سمعک لحاظ کرد و رضایت بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم کرد.هر چه سری سمعک ها به رده بالاتری برود تعداد کانالهای پردازشی سمعک بیشتر می‌شود.

دارای برنامه Tinnitus(وزوز گوش) است

یکی از مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی وجود وزوز گوش می‌باشد.سمعک‌های سیگنیا اکسپیرینس از سری 2 الی 7 دارای برنامه وزوز گوش برای حذف یا کاهش وزوز گوش در بیمارانی که صدای وزوز باعث رنجش خاطرشان می‌شود،است.

Acoustic Sensors

این تکنولوژی در تمامی سری‌ها موجود می‌باشند. وظیفه این تکنولوژی بررسی مداوم اصوات پیرامون سمعک و تنظیم نسبت سیگنال به نویز برای ارائه به گوش می‌باشد.در این تکنولوژی سمعک پیوسته متغیرهای صوتی محیط را بررسی می‌کند تا تمامی اطلاعات صوتی محیط را به گوش بیمار ارائه می‌کند.

Motion Sensor

وظیفه این تکنولوژی تشخیص وضعیت فیزیکی بیمار استفاده‌کننده از سمعک است.در این تکنولوژی سمعک تشخیص می‌دهد که بیمار در حالت نشسته یا ایستاده است یا اینکه در حالت راه رفتن یا دویدن می‌باشد.پس از تشخیص موقعیت بیمار، سمعک تنظیمات خود را تغییر می‌دهد تا بهترین حالت صوتی به گوش بیمار ارائه گردد.

قابلیت وایرلس و بلوتوث

سمعک‌ Styletto X دارای قابلیت وصل شدن سمعک چپ و راست برای دریافت و پردازش دو گوشی بهتر اصوات می‌‌باشند.

همچنین این سمعک‌ قابلیت اتصال بلوتوثی به موبایل جهت دریافت مستقیم تماس های تلفنی و موزیک را همانند یک هندسفری دارند.قابلیت اتصال به گوشی‌های IOS به صورت مستقیم و سایر گوشی‌ها با استفاده ازStreamLine Mic امکان‌پذیر می‌باشد.همچنین میتوان با وصل کردن سمعک به تلویزیون با واسطهStreamLine TV صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک دریافت کرد.

اپلیکیشن گوشی سیگنیا اکسپیرینس

سمعک استیلتو زیمنس
سمعک استیلتو زیمنس

با نسب اپلیکیشن سیگنیا میتوان صدای سمعک از طریق موبایل به راحتی کم و یا زیاد کنین و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهید.

ویژگی بسیار عالی دیگر سمعک استایلتو قابل شارژ بودن آن است.

سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا
سمعک استایلتو اکسپرینس (Styletto X) سیگنیا

این سمعک علاوه بر قابلیت شارژ شدن توسط اتصال مستقیم به برق، دارای محفظه قابل شارژ کوچکی است که خود قابلیت شارژ بی‌سیم سمعک را دارد و می‌توان همیشه آنرا همراه خود حمل کرد.این محفظه قابلیت شارژ سمعک تا سه روز را دارد.بنابراین با سمعک استایلتو دیگر در صورت به همراه نداشتن شارژر نباید نگران باشید.

  • برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سمعک Styletto X همچنین آگاهی از قیمت آن با تیم مشاوران سمعک صمیمی در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰