سمعک شاین یونیترون

سمعک shine یونیترون

فهرست مطالب

سمعک شاین یونیترون
سمعک شاین یونیترون

سمعک shine یونیترون سری در حال حاضر از لحاظ قیمتی دارای کمترین قیمت در سمعکهای یونیترون می‌باشد.

هر شرکت برای رقابت در بازار اقدام به تولید یک سری محصول با قیمت پایین ولی کیفیت بالا می‌نماید که سمعک شاین دقیقا از این سری می‌باشد.

سمعک shine یونیترون برخلاف قیمت پایین دارای تکنولوژی های قابل قبولی می‌باشد. اکثریت افراد استفاده کننده از این سمعک دارای رضایت بین 60 الی 80% از این سمعک می‌باشند.
خانواده سمعک های shine دارای مدلهای پشت گوشی و داخل گوشی می باشد و تقریبا برای هر افت شنوایی میتوانند تجویز شوند.

یکی از مشکلات افراد دارای سمعک فیدبک یا همان سوت زدن سمعک می‌باشد که میتواند برای بیمار و اطرافیان بسیار آزاردهنده باشد.

امکانات سمعک shine

سمعک shine برخلاف قیمت و رده پایینی که دارد دارای یکی از قویترین سیستم های حذف فیدبک می‌باشد و بیمار بدون هیچگونه نگرانی می‌تواند از سمعک استفاده نماید.

سمعک شاین همچنین دارای 4کانال پردازشی دیجیتالی می‌باشد که میتوان در هر کانال تنظیمات متفاوتی را برای هر طیف فرکانسی لحاظ کرد.

از امکانات دیگر سمعک شاین می‌توان به دارا بودن 4 برنامه شنیداری مختلف اشاره کرد. بیمار می‌تواند در موقعیتهای شنیداری مختلف به صورت دستی آنها را تغییر دهد.

همچنین سمعک دارای سیستم anti shock میباشد که باعث جلوگیری از اذیت شدن و آسیب رساندن به شنوایی بیمار هنگام مواجهه با صداهای ناگهانی و بلند میشود.

خدمات سمعک shine

یکی دیگر از مزیت‌های سمعک shine خدمات پس از فروش این سمعک می‌باشد‏‏‏‏‏ که هیچ وقت مشکل نداشته است.

شایان ذکر است که خدمات کلیه سمعک های سری شاین در لابراتوار تخصصی سمعک صمیمی انجام می‌گیرد

کلينيک سمعک صميمی ارائه دهنده تمامی مدل های سمعک shine است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت با مشاوران سمعک صميمی تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰