باتری سمعک سیگنیا

باتری سمعک سیگنیا

فهرست مطالب

باتری سمعک سیگنیا (signia) پس از باتری RAYOVAC معروف‌ترین و پرفروش‌ترین باتری سمعک موجود در دنیا می‌باشد.

از دلایل موفقیت و محبوبیت باتری سمعک Signia می‌توان به دو مورد زیر اشاره کرد.

  • ساخت آلمان
  • تولید شرکت زیمنس

باتری سمعک سیگنیا ساخت کشور آلمان می‌باشد. این باتری توسط شرکت زیمنس آلمان تولید می‌گردد و پس از باتری ریواک بالاترین کیفیت را در میان سایر برند‌های باتری سمعک دارد.

برای خرید انواع باتری سمعک به فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

باتری سمعک Signia قبلا با نام زیمنس (Siemens) به بازار عرضه می‌گردید. در سال 2016 و پس از تغییر نام شرکت زیمنس به سیگنیا، باتری زیمنس به باتری سیگنیا تغییر نام پیدا کرد.

تکنولوژی باتری سمعک ‌Signia

باتری سمعک

باتری سمعک Signia دارای تکنولوژی Zinc_Air می‌باشد. در این تکنولوژی از ترکیب زینک (روی) و اکسیژن هوا برای تولید انرژی استفاده می‌شود.

در باتری‌های Zinc_Air داخل باتری سمعک توسط زینک پر شده‌است و قطب مثبت باتری دارای سوراخ‌هایی می‌باشد که توسط یک برچسپ پوشیده‌ شده‌است.

هنگامیکه برچسپ از روی باتری کنده‌شود، هوا به داخل باتری نفوذ می‌کند و اکسیژن هوا با زینک موجود در باتری ترکیب می‌شود و باتری سمعک فعال می‌شود و انرژی لازم برای کارکرد سمعک را فراهم می‌کند.

باید توجه داشته‌باشین که به محض کندن برچسپ، باتری شروع به مصرف‌شدن می‌کند و چه در باتری در داخل سمعک روشن باشد یا سمعک خاموش باشد، روند مصرف و خالی‌شدن شارژ باتری سمعک را نمی‌توان متوقف کرد و باتری به مرور خالی می‌شود.

درنتیجه توجه داشته‌باشین که تنها در صورتی برچسپ باتری را جدا نمایید که نیازمند استفاده از باتری سمعک جدید باشید.

انواع باتری سمعک سیگنیا

باتری سمعک signia

باتری‌های سمعک سیگنیا در چهار سایز اصلی که شامل باتری‌های شماره 10 / 312 / 13 / 675 هستند تولید می‌شوند.

تمامی باتری‌های سیگنیا دارای ولتاژ استاندارد 1.45 ولت می‌باشند.

  • باتری سمعک 10 سیگنیا : باتری سمعک 10 signia کوچکترین سایز را در بین باتری‌های سمعک دارد. این باتری با رنگ زرد علامت‌گذاری می‌شود. باتری 10 را می‌توان برای سمعک‌های نامرئی، داخل‌گوشی، پشت‌گوشی‌مینی استفاده کرد.
  • باتری سمعک 312 سیگنیا : باتری سمعک 312 سیگنیا با رنگ قهوه‌ای مشخص می‌شود. این باتری برای سمعک های داخل‌گوشی و پشت‌گوشی قابل استفاده است.
  • باتری سمعک 13 سیگنیا : باتری سمعک 13 سیگنیا را می‌توان برای سمعک‌های پشت‌گوشی استفاده کرد. باتری 13 با رنگ نارنجی علامت‌گذاری می‌شود.
  • باتری سمعک 675 سیگنیا : باتری سمعک 675 با رنگ آبی عرضه‌ شده‌است و برای سمعک‌های پشت‌گوشی قوی قابل استفاده است.

برای خرید باتری سمعک Signia می‌توانید به فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

مزایای باتری سمعک signia

  • طول عمر زیاد

باتری‌های سیگنیا در مقایسه با بسیاری از باتری‌های موجود در بازار دارای طول عمر طولانی‌تری هستند.

  • ولتاژ ثابت

سمعک در صورتی بدرستی کار می‌کند که باتری سمعک دارای ولتاژ 1.45 ولت باشد. باتری‌های signia در تمامی سایزها دارای ولتاژ ثابت 1.45 ولت هستند و این ولتاژ را از ابتدای کارکرد تا انتهای شارژ باتری ثابت نگه می‌دارند.

در صورتیکه ولتاژ باتری ثابت نباشد، به مرور زمان برد و قطعات داخلی سمعک دچار خرابی می‌شوند و طول عمر سمعک کاهش می‌یابد.

  • فاقد مواد مضر برای سلامتی

باتری‌های سیگنیا از تکنولوژی zinc_air استفاده می‌کنند و فاقد هرگونه موادی هستند که برای سلامتی انسان یا محیط زیست مضر باشد. در ساخت این باتری‌ها از هیچگونه جیوه‌ای استفاده نشده‌است.

  • کیفیت ساخت

باتری زیمنس یا سیگنیا ساخت شرکت زیمنس آلمان است و با همین دو دلیل می‌توان متوجه شد که کیفیت ساخت این باتری بسیار بالا می‌باشد.

خرید باتری سمعک سیگنیا

خرید باتری با کیفیت سمعک همواره یکی از دغدغه‌های بیماران دارای سمعک بوده‌است. فروشگاه اینترنتی سایت صمیمی دارای کلیه باتری‌های اورجینال سمعک می‌باشد. برای خرید باتری سمعک Signia یا هر برند دیگری می‌توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰