سمعک کوانتوم

سمعک Quantum یونیترون

فهرست مطالب

سمعک quantum یونیترون رده‌ای از سمعک‌های یونیترون می‌باشند که با هدف راحتی شنیداری و مقاومت بالای سمعک راهی بازار شده‌اند.رده کوانتوم برای تمامی افتهای شنوایی دارای سمعک می‌باشد و تمامی سری‌های کوانتوم دارای سمعک داخل گوشی و پشت گوشی می‌باشند.

تعداد مدلهای سمعک Quantum یونیترون ۵ سری می‌باشند که تمامی مدلها در کلینیک سمعک صمیمی موجود می‌باشند.

مدلهای کوانتوم یونیترون به شرح زیر می‌باشند

Quantum E

این سمعک اولین رده از سری کوانتوم می‌باشد که از لحاظ تکنولوژی و کانال و باند پردازشی از مدلهای دیگر کوانتوم کمتر می‌باشد ولی اکثر خصوصیات سایر رده های کوانتوم را دارا می‌باشد.

کانال پردازشی Quantum E تعداد ۶ عدد می‌باشد که میتوان به وسیله آنها فرکانسهای شنوایی را به ۶ قسمت تقسیم کرده و هر قسمت را جداگانه تنظیم کرد.

این سمعک دارای قابلیت ردیابی فرکانسهای گفتاری به صورت هوشمند می‌باشد.

تفاوت بارز این مدل با سایر مدلهای کوانتوم این است که تکنولوژی وایرلس ندارد.تفاوت دیگر این مدل این است که تغییر برنامه هوشمند توسط خود سمعک را ندارد و در محیط های شنیداری متفاوت بیمار خود می‌بایست از طریق دکمه تغییر برنامه اقدام به تغییر برنامه سمعک نماید.

Quantum 6

مدل Quantum 6 بسیار شبیه به مدل Quantum E می‌باشد. تفاوت این دو مدل این است که مدل Quantum 6 دارای تکنولوژی وایرلس می‌باشد.همچنین تفاوت دیگر سری ‌6 این است که دارای تکنولوژی تغییر برنامه هوشمند در محیط‌های شنیداری مختلف برای ۲ برنامه شنیداری می‌باشد.

Quantum 12

 

مدل Quantum 12 دارای ۱۲ کانال پردازشی می‌باشد که باعث می‌شود بتوانیم تنظیم دقیقی را برای بیمار فراهم کنیم و مشکلات شنیداری بیمار به حداقل برسد. سمعک Quantum 12 دارای تکنولوژی وایرلس است و قابلیت اتصال به تلفن همراه و تلویزیون و تجهیزات وایرلس را دارد. دارای تکنولوژی تغییر برنامه هوشمند در محیطهای شنیداری مختلف برای ۳ برنامه شنیداری می‌باشد. در این سری می‌توان به صورت دوگوشی از سمعک هنگام مکالمه تلفنی استفاده کرد.

مدل Quantum ٓ20

این سری دارای ۲۰ کانال پردازشی می‌باشد که باعث فراهم آوردن نزدیکترین حالت به شنوایی طبیعی از طریق سمعک می‌شود.

این مدل وایرلس بوده و قابلیت اتصال به تلفن همراه و تلویزیون و تجهیزات وایرلس را دارا می باشد.

دارای تکنولوژی تغییر برنامه هوشمند در محیطهای شنیداری مختلف برای ۴ برنامه شنیداری می‌باشد. در این سری می‌توان به صورت دوگوشی از سمعک هنگام مکالمه تلفنی استفاده کرد. همچنین دارای تکنولوژی Teachable می‌باشد که باعث می‌شود به مرور زمان سمعک یاد بگیرد که بیمار در هر حالت شنیداری دوست دارد چگونه صدا را بشنود و مطابق آن به صورت اتوماتیک تنظیمات صدا را تغییر دهد. این تکنولوژی در حال حاضر یکی از بهترین تکنولوژی‌های سمعک می‌باشد.

Quantum Pro

سمعک Quantum Pro تمامی تکنولوژی های سری کوانتوم را دارد.این سمعک دارای بالاترین رده را در میان سری کوانتوم می‌باشد.

تعداد کانال پردازشی این سری ۲۰ عدد بوده که مشابه سری کوانتوم ۲۰ می‌باشد. تفاوت این مدل با سری کوانتوم ۲۰ بهینه‌سازی حالتهای هوشمند دریافت گفتار در همه حالت های شنیداری متفاوت می‌باشد. میزان رضایت بیماران در این سری بالای ۹۰٪می‌باشد که برای سمعک درصد بسیار خوبی محسوب میشود.

خدمات کلینیک سمعک صمیمی

تمامی خدمات تجویز و تعمیر و تنظیم سمعکهای کوانتوم در کلینیک سمعک صمیمی انجام میگیرد.

کلينيک سمعک صميمی ارائه دهنده تمامی مدلهای سمعک quantum یونیترون است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران سمعک صميمی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰