سمعک Opn s اتیکن

سمعک Opn s اتیکن

فهرست مطالب

سمعک Opn S اتیکن توسط کمپانی به عنوان نسل جدید سمعک opn به دنیا معرفی گردید. طبق گفته شرکت اتیکن در این سری سمعک Opn سعی شده‌است تکنولوژی سمعک‌ها ارتقا داده شوند تا کیفیت صدای بهتری برای مریض ارائه گردد.

سمعک Opn s اتیکن
سمعک Opn s اتیکن

سمعک Opn S در سه سطح 1/2/3 Opn s تولید شده‌است. سطح1 رده عالی، سطح ‏2 رده متوسط و سطح 3 رده پایین طبقه‌بندی می‌شوند. کلیه سمعک‌های Opn s مقاوم به آب و ذرات گرد و خاک می‌باشند.

تکنولوژی سمعک‌های Opn s

تکنولوژی هوش مصنوعی Velox S

سمعک Opn s اتیکن
سمعک Opn s اتیکن

یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های سمعکOpn s با سمعک‌های سری قبل Opn بهبود تکنولوژی هوش مصنوعی Velox S در سیستم BrainHearing سمعک می‌باشد. این تکنولوژی نوین به سمعک کمک می‌کند که صدا را همچون مغز انسان پردازش نماید. سرعت پردازش صدا در این تکنولوژی 56000 بار در ثانیه بیشتر از سری قبل opn می‌باشد. در نتیجه سمعک کوچکترین اصوات گفتاری را هم از دست نمی‌دهد و بیمار نزدیکترین صدا را نسبت به گوش طبیعی دریافت می‌کند.

شعار اصلی سمعک حذف فیدبک Opn S برای همیشه است

سمعک opn s دارای مدار حذف فیدبک یا همان صوت‌زدن سمعک بسیار قوی می‌باشد که می‌تواند بدون کم‌کردن تقویت سمعک، فیدبک را حذف نماید. این تکنولوژی در قدیم با تکیه بر کم‌کردن تقویت صدای سمعک صورت می‌گرفت که باعث می‌شد درک گفتار بیمار در مواقع بروز فیدبک کاهش یابد. با سمعک opn s برای همیشه از فیدبک خداحافظی کنید.

اسکن ۳۶۰ درجه محیط برای دریافت و پردازش اصوات گفتاری

سمعک Opn s اتیکن
سمعک Opn s اتیکن

سمعک Opn s قابلیت اسکن ۳۶۰ درجه محیط اطراف سمعک را دارد. در این تکنولوژی ابتدا تمامی اصوات محیطی دریافت شده و در داخل پردازنده سمعک پردازش می‌شوند سپس نویز محیطی و صداهای اضافی از صداهای گفتاری جدا شده و گفتار خالص و صاف به گوش بیمار منتقل شود. این تکنولوژی به‌خصوص برای افرادیکه به صورت فعال در جامعه در حال فعالیت هستند بسیار کاربردی و لازم می‌باشد.

تکنولوژی وایرلس

سمعک Opn s وایرلس است و توانایی اتصال مستقیم به سیستم عامل ios را بدون نیاز به واسطه دارد و میتوان از سمعک Opn s مانند هندسفری هنگام گوش دادن به موسیقی یا مکالمه تلفنی استفاده کرد. برای سایر سیستم عامل‌ها میتوان از ConnectClip برای اتصال سمعک به گوشی استفاده کرد. همچنین این سمعک قابلیت اتصال به کلیه وسایل الکترونیکی دارای بلوتوث را دارد.

قابلیت اتصال مستقیم به تلویزیون

یکی از بزرگترین مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی است که در شنیدن صدای تلویزیون مشکل دارند. این کار در حضور صداهای مزاحم و وجود نویز محیطی بیشتر نیز می‌شود. یکی از مزیت‌های سمعک‌های Opn s قابلیت اتصال به تلویزیون از طریقTV Adapter است. با استفاده از این تکنولوژی سمعک به تلویزیون متصل میشود و بیمار می‌تواند صدای تلویزیون را مستقیما از طریق سمعک بشنود. در حقیقت سمعک همانند یک هندسفری عمل می‌نماید.

اپلیکیشن گوشی تنظیم سمعک Opn s

سمعک Opn s اتیکن
سمعک Opn s اتیکن

سمعک Opn s را می‌توان از طریق نسب نرم‌افزار ON App کنترل کرد. می‌توان صدای سمعک را کم و زیاد کرد و یا برنامه شنیداری آن را تغییر داد.

انواع سمعک Opn S

سمعک Opn S miniRITE اتیکن

سمعک Opn S miniRITE، با استفاده از باتری سمعک سایز 312 کار می‌کند. دارای کوچکترین سایز بین سمعک‌های opn sاست. با این‌وجود تمامی تکنولوژی‌های opn s را دارد.تنها فاقد سیستم تله‌کویل می‌باشد.

سمعک Opn S miniRITE-R اتیکن

این سمعک شارژی اتیکن است. با استفاده از باتری سمعک قابل‌شارژ لیتیوم-یون جدید، می‌توان 16 ساعت از سمعک استفاده کرد و پنج ساعت هم صدا را از دستگاه‌های دارای بلوتوث مثل تلفن همراه دریافت کرد.

سمعک Opn S MiniRITE-T اتیکن

این سمعک دارای دکمه فشاری برای تغییر راحت ولوم صدا و برنامه سمعک است. سایز باتری این سمعک 312 است.

سمعک Opn S BTE13 PP اتیکن

سمعک Opn S BTE13 PP قوی، کوچک و سبک است. برای افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند، مناسب است. این سمعک plus power دارای دکمه فشاری برای تغییر راحت ولوم صدا و برنامه سمعک و همچنین دارای یک نشانگر LED دو رنگ برای نظارت بر وضعیت سمعک برای کاربران، والدین و پرستاران می‌باشد.

کلینیک سمعک صمیمی دارای کلیه مدلهای سمعک Opn s می‌باشد.برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت سمعک‌های Opn s اتیکن با تیم مشاوران سمعک صمیمی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰