باتری سمعک پاور وان

باتری سمعک پاور وان

فهرست مطالب

اختراع سمعک برای افرادی که کم‌شنوایی دارند سبب شد که این افراد به زندگی برگردند. امروزه سمعک به قسمتی حیاتی از زندگی افراد کم‌شنوا تبدیل شده‌است. از این جهت خرید باتری سمعک با کیفیت سبب افزایش طول عمر و کارایی سمعک می‌شود. این باتری یکی از باتری‌های باکیفیت موجود در بازار برای سمعک می‌باشد.

باتری سمعک پاور وان (Power one)

باتری سمعک پاور وان (Power one) ساخت کشور آلمان می‌باشد.

بنا به گفته شرکت power one باتری‌های ساخته‌شده توسط این شرکت دارای فرمول منحصر به فردی می‌باشند که سبب عملکرد طولانی‌مدت این باتری سمعک می‌شود و از طرفی با ثابت نگه‌داشتن ولتاژ باتری در تمامی مراحل کارکرد آن سبب می‌شود که مشکلی برای IC و قطعات داخل سمعک به وجود نیاید.

تکنولوژی ساخت باتری پاور وان از نوع zinc_Air می‌باشد. در این تکنولوژی باتری سمعک دارای زینک می‌باشد.

قطر مثبت باتری دارای سوراخ‌هایی است و توسط یک برچسپ پوشیده شده‌است. هنگامیکه برچسپ از روی باتری جدا شود، هوا به داخل باتری وارد می‌شود وبا زینک موجود در باتری واکنش نشان می‌دهد و باتری فعال می‌شود و شروع به کار می‌کند.

برای خرید باتری سمعک به فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

انواع باتری سمعک پاور وان (Power One)

باتری power one دارای 4 سایز اصلی می‌باشد که هر سایز با یک رنگ علامت‌گذاری می‌شود.

  • باتری سمعک 10 پاور وان

باتری 10 POWER ONE کوچکترین باتری سمعک است که با رنگ زرد به بازار عرضه شده‌است. این باتری برای سمعک‌های داخل‌گوشی و پشت‌گوشی کوچک قابل استفاده است. قطر این باتری 5.8 میلی متر و ارتفاع 3.6 میلی‌متر است. ظرفیت باتری 90mAh و ولتاژ آن 1.45 ولت دارد.

  • باتری سمعک 13 پاور وان

باتری سمعک 13 دارای رنگ نارنجی است و برای سمعک‌های پشت‌گوشی قابل استفاده می‌باشد. قطر این باتری 7.9 میلی‌متر و ارتفاع آنها 5.4 میلی‌متر است. ظرفیت آن 310mAh و ولتاژ باتری 1.45 ولت است.

  • باتری سمعک 312 پاور وان

باتری سمعک 312 power one دارای رنگ قهوه‌ای می‌باشد و برای سمعک‌های داخل‌گوشی و پشت‌گوشی استفاده می‌گردد. قطر باتری 7.9 میلی‌متر و ارتفاع 3.6 میلی‌متر است. ظرفیت باتری 180mAh و ولتاژ آن 1.45 ولت است.

  • باتری سمعک 675 پاور وان

باتری سمعک 675 power one دارای بزرگترین سایز بین باتری‌ها می‌باشد و با رنگ آبی مشخص می‌شود. قطر باتری 11.6 میلی‌متر و ارتفاع آنها 5.4 میلی‌متر است. ظرفیت باتری 610mAh و ولتاژ آن 1.45 ولت دارند.

باتری کاشت حلزون پاور وان (power one)

باتری کاشت‌حلزون power one

باتری کاشت‌حلزون پاور وان (power one) از سال 2005 توسط شرکت وارتا آلمان تولید می‌شود.

تکنولوژی باتری‌های power one از نوع zinc_Air می‌باشد و در ساخت آن از هیچگونه جیوه‌ای استفاده نشده‌است و برای سلامتی انسان هیچگونه ضرری ندارد.

ولتاژ باتری کاشت‌حلزون پاوروان 1.45 ولت می‌باشد و ظرفیت باتری 540mAh است. قطر باتری 11.6 میلی‌متر و ارتفاع آنها 5.4 میلی‌متر است و وزن آن 1.85 گرم می‌باشد.

باتری کاشت‌حلزون پاور وان از لحاظ کیفیت با باتری کاشت‌حلزون ‌Rayovac برابری می‌کند.

چه چیزی باتری سمعک (power one) را منحصر به فرد می‌کند؟

  • طول عمر طولانی : باتری پاور وان در مقایسه با بسیاری از باتری‌های دیگر موجود در بازار دارای طول عمر بیشتری است.
  • ولتاژ ثابت : باتری‌های پاور وان دارای ولتاژ ثابت 1.45 ولت می‌باشند و در تمامی مدت فعالیت باتری این ولتاژ ثابت باقی می‌ماند. ولتاژ ثابت باعث جلوگیری از خرابی برد و قطعات داخلی سمعک می‌شود و صدایی شفاف و با کیفیت را برای بیمار فراهم می‌کند.
  • کیفیت ساخت بالا : باتری‌های پاور وان به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در مقابل دما، رطوبت و سایر عوامل محیطی که می‌توانند سبب خرابی باتری شوند، مقاومت داشته باشند.
  • سازگاری با محیط زیست : باتری‌های پاور وان فاقد مواد مضر برای محیط زیست هستند و در ساخت آنها از فلزاتی همچون جیوه استفاده نشده‌است.
  • ایمن برای استفاده : باتری‌های پاور وان فاقد هرگونه مواد سمی برای سلامتی انسان هستند و این باتری‌ها نشتی ندارند و مواد مضری برای سلامتی انسان تولید نمی‌کنند.

خرید باتری سمعک power one

فروشگاه سایت دارای کلیه سایزها و مدل‌های باتری پاور وان می‌باشد.

برای خرید باتری سمعک پاور وان و سایر برندهای دیگر می‌توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری نوشته

فیسبوک
توییتر
لینکداین
تلگرام
واتس‌آپ
ایمیل
بیشتر بخوانید

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰