سمعک (Pure Charge&Go X) سیگنیا

سمعک (Pure Charge&Go X) سیگنیا

فهرست مطالب

سمعک (Pure Charge&Go X) سیگنیا یا زیمنس یکی از سمعک‌های شارژی سری ایکس می‌باشد که توانسته محبوبیت زیادی بین بیماران خواهان سمعک‌های شارژی پیدا کند. یکی از دلایل این محبوبیت این است که سمعک پیور ایکس شارژی دارای باتری (لیتیوم _یون) با قابلیت 20% نگه‌داری بیشتر نسبت به مدل قدیمی‌تر می‌باشد.

این سمعک تمامی ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های سری سیگنیا اکسپیرینس را دارد.سمعک (Pure Charge&Go X) سیگنیا از نوع سمعک ریک می‌باشد و بلندگو یا رسیور سمعک مستقیما در داخل مجرای گوش قرار می‌گیرد.در حال حاضر این سمعک در سه سری 3و 5و7 سیگنیا برای بیماران موجود می‌باشد.

تکنولوژی‌های سمعک (Pure Charge&Go X) سیگنیا

Your sound

سمعک‌ Silk X
Pure Charge & Go X

طبق تحقیقی که توسط Froehlich, Branda انجام شده بیشتر از 90% افراد استفاده کننده از سمعک‌های Pure Charge&Go X دارای رضایت کامل از شنوایی سمعک در محیط‌های شلوغ بود‌ه‌اند. همچنین بنا به نتایج این تحقیق شنوایی بیماران دارای این سمعک در زمانی که خود یا منبع صوتی در حال حرکت بوده‌اند،بسیار عالی و بالای 90% بوده‌است.

دارای 24 تا 48 کانال پردازشی هوشمند می‌باشند.

هر صدایی که به سمعک وارد می‌شود از طریق کانال‌های پردازشی،پردازش می‌شود.هرچه تعداد کانال پردازشی سمعک بیشتر شود،سرعت پردازش و کیفیت صدای سمعک بهتر می‌شود.همچنین می‌توان تنظیمات صوتی بیشتری را نیز برای سمعک لحاظ کرد و رضایت بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم کرد.هر چه سری سمعک ها به رده بالاتری برود تعداد کانالهای پردازشی سمعک بیشتر می‌شود.

دارای برنامه Tinnitus(وزوز گوش) است

یکی از مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی وجود وزوز گوش می‌باشد.سمعک‌های Pure Charge&Go X از سری 3 الی 5 دارای برنامه وزوز گوش برای حذف یا کاهش وزوز گوش در بیمارانی که صدای وزوز باعث رنجش خاطرشان می‌شود،است.

Acoustic Sensors

این تکنولوژی در تمامی سری‌ها موجود می‌باشند. وظیفه این تکنولوژی بررسی مداوم اصوات پیرامون سمعک و تنظیم نسبت سیگنال به نویز برای ارائه به گوش می‌باشد.در این تکنولوژی سمعک پیوسته متغیرهای صوتی محیط را بررسی می‌کند تا تمامی اطلاعات صوتی محیط را به گوش بیمار ارائه می‌کند.

Motion Sensor

وظیفه این تکنولوژی تشخیص وضعیت فیزیکی بیمار استفاده‌کننده از سمعک است.در این تکنولوژی سمعک تشخیص می‌دهد که بیمار در حالت نشسته یا ایستاده است یا اینکه در حالت راه رفتن یا دویدن می‌باشد.پس از تشخیص موقعیت بیمار، سمعک تنظیمات خود را تغییر می‌دهد تا بهترین حالت صوتی به گوش بیمار ارائه گردد.

قابلیت وایرلس و بلوتوث

سمعک‌ Pure Charge&Go X دارای قابلیت وصل شدن سمعک چپ و راست برای دریافت و پردازش دو گوشی بهتر اصوات می‌‌باشند.همچنین این سمعک‌ قابلیت اتصال بلوتوثی به موبایل جهت دریافت مستقیم تماس های تلفنی و موزیک را همانند یک هندسفری دارند.قابلیت اتصال به گوشی‌های IOS به صورت مستقیم و سایر گوشی‌ها با استفاده ازStreamLine Mic امکان‌پذیر می‌باشد.همچنین میتوان با وصل کردن سمعک به تلویزیون با واسطهStreamLine TV صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک دریافت کرد.

اپلیکیشن گوشی سیگنیا اکسپیرینس

سمعک استیلتو زیمنس

با نسب کردن اپلیکیشن سیگنیا میتوان صدای سمعک از طریق موبایل به راحتی کم و یا زیاد کنین و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهید.

شارژر سمعک Pure Charge&Go X

 Pure Charge & Go X
Pure Charge & Go X

سمعک شارژی Pure Charge & Go X دارای شارژر القایی با طراحی جدیدی است که درپوش شارژر را برای محافظت از سمعک‌ها طراحی کرده‌اند. گزینه شارژ سریع، عملکرد خشک کردن رطوبت سمعک از طریق شارژ القایی، و چراغ‌های بصری چپ و راست برای اطلاعات در مورد وضعیت شارژ سمعک‌ها از مزایای این شارژر جدید است.
شارژر القایی II را میتوان برای سمعک‌های Pure Charge&Go Nx، Motion Charge&Go Nx و Cellion primax نیز استفاده کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰