سمعک سیگنیا اکسپیرینس

سمعک Signia Xperience زیمنس

فهرست مطالب

تکنولوژی سمعک‌های Signia Xperience

Your sound

سمعک  Signia Xperience زیمنس
سمعک Signia Xperience زیمنس

سمعک Signia Xperience با تکنولوژی آنالیز هوشمند پیوسته و 360 درجه محیط پیرامون سمعک سعی می‌کند که صدای نزدیک به شنوایی طبیعی و دارای جزئیات کامل صدا را به کاربر سمعک ارائه دهد.این ویژگی نسل جدید سمعک‌های زیمنس به گونه‌ای طراحی شده‌است که حتی در محیط‌های شلوغ و دارای نویز زیاد مثل محیط مهمانی یا یک رستوران نیز به بهترین نحو ممکن و با جزئیات کامل صدا را پردازش و صدای خالص را به گوش بیمار دارای سمعک بفرستد.این تکنولوژی Your sound نامیده می‌شود.

طبق تحقیقی که توسط Froehlich, Branda انجام شده بیشتر از 90% افراد استفاده کننده از سمعک‌های Signia Xperience دارای رضایت کامل از شنوایی سمعک در محیط‌های شلوغ بود‌ه‌اند. همچنین بنا به نتایج این تحقیق شنوایی بیماران دارای این سمعک در زمانی که خود یا منبع صوتی در حال حرکت بوده‌اند،بسیار عالی و بالای 90% بوده‌است.

دارای 16 تا 48 کانال پردازشی هوشمند می‌باشند.

  • سری 1 دارای 16 کانال پردازشی
  • سری 2 دارای 16 کانال پردازشی
  • سری 3 دارای 24 کانال پردازشی
  • سری 5 دارای 32 کانال پردازشی
  • سری 7 دارای 48 کانال پردازشی

هر صدایی که به سمعک وارد می‌شود از طریق کانال‌های پردازشی،پردازش می‌شود. هرچه تعداد کانال پردازشی سمعک بیشتر شود، سرعت پردازش و کیفیت صدای سمعک بهتر می‌شود. همچنین می‌توان تنظیمات صوتی بیشتری را نیز برای سمعک لحاظ کرد و رضایت بیشتری را برای کاربر سمعک فراهم کرد.

دارای برنامه Tinnitus(وزوز گوش) است

یکی از مشکلات افراد دارای کم‌شنوایی وجود وزوز گوش می‌باشد. سمعک‌های سیگنیا اکسپیرینس از سری 2 الی 7 دارای برنامه وزوز گوش برای حذف یا کاهش وزوز گوش در بیمارانی که صدای وزوز باعث رنجش خاطرشان می‌شود، است.

Acoustic Sensors

این تکنولوژی در تمامی سری‌ها موجود می‌باشند. وظیفه این تکنولوژی بررسی مداوم اصوات پیرامون سمعک و تنظیم نسبت سیگنال به نویز برای ارائه به گوش می‌باشد. در این تکنولوژی سمعک پیوسته متغیرهای صوتی محیط را بررسی می‌کند تا تمامی اطلاعات صوتی محیط را به گوش بیمار ارائه می‌کند.

Motion Sensor

وظیفه این تکنولوژی تشخیص وضعیت فیزیکی بیمار استفاده‌کننده از سمعک است.در این تکنولوژی سمعک تشخیص می‌دهد که بیمار در حالت نشسته یا ایستاده است یا اینکه در حالت راه رفتن یا دویدن می‌باشد. پس از تشخیص موقعیت بیمار، سمعک تنظیمات خود را تغییر می‌دهد تا بهترین حالت صوتی به گوش بیمار ارائه گردد.

قابلیت وایرلس و بلوتوث

سمعک  Signia Xperience زیمنس
سمعک Signia Xperience زیمنس

سمعک‌های سیگنیا اکسپیرینس دارای قابلیت وصل شدن سمعک چپ و راست برای دریافت و پردازش دو گوشی بهتر اصوات می‌‌باشند.

همچنین این سمعک‌ها قابلیت اتصال بلوتوثی به موبایل جهت دریافت مستقیم تماس های تلفنی و موزیک را همانند یک هندسفری دارند. قابلیت اتصال به گوشی‌های IOS به صورت مستقیم و سایر گوشی‌ها با استفاده از StreamLine Mic امکان‌پذیر می‌باشد.همچنین میتوان با وصل کردن سمعک به تلویزیون با واسطه StreamLine TV صدای تلویزیون را مستقیما از سمعک دریافت کرد.

اپلیکیشن گوشی سیگنیا اکسپیرینس

سمعک  Signia Xperience زیمنس

با نسب اپلیکیشن سیگنیا میتوان صدای سمعک از طریق موبایل به راحتی کم و یا زیاد کنین و یا اینکه برنامه شنیداری سمعک را تغییر دهید.

معرفی سمعک‌های Signia Xperience

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سمعک Styletto X همچنین آگاهی از قیمت آن با تیم مشاوران سمعک صمیمی در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه‌های ارتباطی

همه روزه
ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰